Jump to content

[Ücretli]Trend Teması v3

Recommended Posts

Prestahop 1.5 için kullabileceğiniz indirim ve trend sitesi teması

trend-tempate-v3.jpg

Özellikler

• Ürünlere bakmanız için üye girişi seçeneği
  • Ana sayfada kategori listeleme
  • Yan tarafta ürün slayt gösterimi
  • Tablet ve cep telefonlarına uyumlu
  • Dokunmaktik desteği
  • Ürünlerde "Başka bir üyenin sepetinde" uyarısı
  • Tükenen ürünlere "Tükendi" vurgusu
  • Ürün gösterimi 3 lü veya 4 lü gösterme
  • Ürün listelemede ikinci resim gösterimi

Mobile Uyumluluğu

trend1.png

Mobil cihazlarınız da siteyi daha iyi kullanabilmeniz için sitenin yapımı düzeltildi dokunmaktik ekrana uygun bir düzende yeniden düzenlendi

Ürün Gösterimi

trend2.png

Ürün gösterimini 3 lü veya 4 lü gösterme imkanı

Admin Panelinden Kontrol

trend3.png

Sitenin gerekli ayarlarını admin panelinden kolayca kontrol edebilme imkanı

DEMO http://presta.gozdesm.com/demo18/tr/

SATIN AL http://presta.gozdesm.com/tr/73-trend-tempate-v3.html

• Like 1

• 2 weeks later...

güzel çalışma ramazan bey;

[ücretli] , [ücretsiz] diye bundan sonra konu başlığını düzenlersiniz kullanıcıları bilgilendirmek açısından daha iyi olur.

konu başlığını ücretli diye düzenledim.

iyi çalışmalar..

Edited by safa (see edit history)

Temanın kategori sayfası güzel olmuş, tabi prestashopta şöyle bir sıkıntı var, default kombinasyon stokta kalmadığında stokta yok yazması prestashop için büyün bir sıkıntı, bu sorunu neden düzeltmediklerini de zaten anlamış değilim, sizin gibi bu işten anlayan arkadaşlar bu sorunu çözseler bu tip temaların değerinin artacağını düşünüyorum...

Temanın kategori sayfası güzel olmuş, tabi prestashopta şöyle bir sıkıntı var, default kombinasyon stokta kalmadığında stokta yok yazması prestashop için büyün bir sıkıntı, bu sorunu neden düzeltmediklerini de zaten anlamış değilim, sizin gibi bu işten anlayan arkadaşlar bu sorunu çözseler bu tip temaların değerinin artacağını düşünüyorum...

nasıl pek anlamadım ?

Şimdi diyelimki S - M - XL bedenlerde ürün var, diyelimki varsayılan S benden tükendi...kategori sayfası ve ürün sayfasında bu rürün tükendi olarak görünür... Stoğu biten S beden, ya tamamen kapanması veya stoğu olan bir sonraki beden olan  M beden varsayılan konumuna otomatik gelmesi gerekmektedir...aslında normal olan budur ama prestashop bu işlemi yapmıyor...

hımm anladım evet mantıklı bir şey ama ben daha önce şöyle bir şey düşüdüm ürün resminin üstüne geldiğinde bedenler gelecek olmayan bedenlerin üzerine çizik atılacak o şekilde düşündüm inş yakında yaparım

ama bu dediğiniz gerçekten büyük bir eksik

• Create New...