Jump to content

Toplu ürün yükleme Türkçe Sorunu (Yardım)

elgor21

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,
Siteye toplu ürün yükleme işlemi yapmaya çalışmaktayım ama Ürün ismi, açıklama, meta gibi yerlerde Türkçe karakterle hep bozuk çıkmakta bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan
yardım istemekteyim.

aktarma nin resmi aşağıda; Öncelikle belirtmek isterim Tema nedeni ile Türkçe Dil dosyasını yüklemedim, İngilizce yi Türkçeleştiriyorum... Tüm site, Moduller kısaca herseyi kendim çeviriyorum...

http://i.hizliresim.com/xBGP6p.jpg 

Teşekkür ederim...

xml veya csv çıktısı var ise ek modüller ile saniyeler içinde aktarabilirsiniz...beğer böyle bir çıktınız var ise bir kereye mahsus aktarımınızı ücretsiz olarak gerçekleştire bilirim....

Teşekkürler...

XML çıktısı aldım, size nasıl gönderebilirim ?

[email protected] adresine göndersem size ulaşır mı ?

• 1 month later...

Neden arkadasa yardimci olmak yerine admin panel bilgilerini istiyorsun? Bu bir kereye mahsus birsey degil, bir kac arkadasada yazmissin admin panel ilgilerini istemissin. Kusku uyandiran bir durum. Ayrica bu sekilde bilgi paylasimi yapmiyorsun, bunuda biliyorsun.

[email protected] ulaşabilirsiniz...

nereye yüklenecekse admin bilgilerini özelden göndermeniz gerekiyor...

Neden arkadasa yardimci olmak yerine admin panel bilgilerini istiyorsun? Bu bir kereye mahsus birsey degil, bir kac arkadasada yazmissin admin panel ilgilerini istemissin. Kusku uyandiran bir durum. Ayrica bu sekilde bilgi paylasimi yapmiyorsun, bunuda biliyorsun.

Aşağıda gösterdiğim alanda ki sayı size cevap vermeye yeter ve artar, benimle gereksiz yere muhabere yapmayın, bana gereksiz yere size bir izah verecek pozisyon yaratmayın.....ayrıca yanlış hatırlamıyorsan bu arkadaşın ürünlerini ücretsiz olarak xml ile yükledim, xml import işleminde ilk ayarları ben yapıyorum, örnek teşkil etmesi için, zaten son noktada ihtiyacı olan arkadaşın bilgilerini istiyoruz...ayrıca bir kaç kez istemedim...arkadaş birkaç kez yanlış bilgileri gönderdi..

NOT: bu tarihten sonra benim ile hiç bir şekilde bir diyaloğa girmeyin kalbinizi kırarım...

Gy8xVHu.png

Edited by Şahin YILDIZ (see edit history)
  • Like 1