Jump to content

Jak prowadzić sprzedaż przez Prestashop, co z czym


Esseker352

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pewien problem początkującego i będę bardzo wdzięczny za pomoc i radę :) 

 

Otóż planuję rozpocząć sprzedaż przez Prestashop. Ze względu na konieczność integracji z jakimś programem magazynowym mam następujące pytania. 

 

W jaki sposób działa moduł allegro, skąd wiadomo że ktoś wybrał płatność payu, czy zapłacił juz czy jeszcze nie czy chce za pobraniem. 

 

Do tej pory sprzedawałem tylko na allegro z użyciem programu Sello + subiekt GT bardzo sobie to rozwiązanie chwalę ale w firmie mam inny program magazynowy. Jest to hurtownia gdzie klient może zawsze przyjść i wziać towar z półki więc automatyczna aktualizacja stanów jest konieczna. 

 

I teraz pojawia się pytanie czy lepiej połączyć subiekta z prestą i z Sello i jednocześnie w jakiś sposób dobudować synchronizację z mojego programu magazynowego ( Symplex SmallBusiness) z subiektem, czy połaczyć Prestę bezpośrednio ze Smallbusinessem. 

 

 

Jak u was wygląda wystawianie dokumentów ? z czego korzystacie? wystawiacie paragony przez kasę fiskalną czy coś na zasadzie zamowien lub paragonów imiennych. Jak działa integracja z przewoźnikiem, skąd wiadomo czy ktoś zapłacił jeśli mamy szybkie płatności. 

 

 

Krótko mówiąc sprawa wygląda tak : 

 

Mam prestashop i mam Smallbussines. Jak to najlepiej połączyć żeby sprzedaż i wszystko było możliwie najprostsze. Wystawianie dokumentów, czy drukarka fiskalna, integracja z kurierem (siódemka) itd. 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc. Bardzo by mi to rozjaśniło sytuację.

 

 

Co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...