Jump to content

Přestal fungovat obchod


Docicz

Recommended Posts

Zdravím Vás,
o vííkendu mi nastal problem na shopu www.sexshopmax.cz, v pátek byla ještě objednávka bez problému, ale v neděli to už začalo blbnout. Žádný produkt nejde hodit do košíku a vyskakuje u toho chyba (viz.obr. ) a jako další problém nejde udělat žádná registrace zákazníka. Verze presty je 1,1 s komplet češtinou, nic se na webu nedělalo a najednou nefunguje, proto bych chtěl poprosit jestli by nějaká dobrá duše nepomohla.

P.S.: kdyby někdo chtěl to vyzkoušet na webu přímo tak může, jen mi pak do poznámky napište.

Díky

12890_rYHTXUIRTdskJP0U2PE1_t

Link to comment
Share on other sites

Samo od sebe je vždy podivné ;) - Často za to může vir ;) Ale i tvůj poskytovatel hostingu - zkus se zeptat, jestli něco nedělali se servery, i když takto by to chod presty ovlivňovat nemělo, to je podivné...
Být tebou, tak si momentální stav zálohuju k sobě na disk a od poskytovatele si vyžádám zálohu (zálohy) ze dnů, kdy ti to ještě fungovalo, minimálně na porovnání (počítám, že snad i tvůj poskytovatel má zálohy minimálně na 7 dní zpět...)
Zkusil bych taképrojet oprávnění složek, repektive jen ty, u kterých je potřeba zápis, tak jak při instalaci (které to jsou můžeš omrknout na stránkách presty v sekci instalace, jsou tam vypsané)

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa to vyzerá na nesprávne nastavenie správy skladu. Pre istotu si ihneď vypni v nastaveniach pre tovar správu skladu a odfajkni povoliť objednávanie vypredaných výrobkov aby obchod začal fungovať.

Ja to mám vypnuté defaultne a pre prípady, že objednaný tovar nie je na sklade som vytvoril stav objednávky "Meškanie" s automatickým odoslaním mailu s textom že jeden alebo viac výrobkov nie je práve na sklade a tým sa doba dodania predĺži o x dní.

Link to comment
Share on other sites

Tak na hostingu se prej žádné změny nedělali a zalohu mi pošlou tak je asi jedína možnost. Jinak prava jsou nastavena tak jak maji a jak psal Clerc tak to mam nastaveny defaultne stejne jak ty takze fakt nevim a prave nejde ani udelat registraci uzivatele:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...