Jump to content

Problém s objednávkou


promifashion

Recommended Posts

Zdravím, 

 

mám problém s objednávkou a prihlasovaním sa do účtu. Ide o to, že človek ktorý si chce niečo objednať, či už rýchlou alebo klasickou objednávkou cez registrovaného užívateľa, sa stane nasledovná vec: klasická 5 kroková objednávka, prebehne a na konci ak vyberiem spôsob hradenia objednávky alebo teda "potvrdím objednávku" vybehne čisto biela obrazovka, tým pádom človeka neinformuje o tom že objednávka prebehla úspešne, no mne v systéme zobrazí že objednávka bola vytvorená aj všetko funguje, problém je len stým že to neukáže zákazníkovi overenie. Druhý problém ktorý je že niekedy nejde prihlásiť do účtu, jednoducho sa idem prihlásiť, ak dám zlé heslo poprípade meno, vyhodí chybu overenia, ale pokial si dám správne, začne načítavať, a znova to hodí do "prihlásenie do účtu" nevyhodí žiadnu chybu ani žiadne upozornenie ale neprihlási sa do účtu. Neviem v čom by mohla byť chyba, prečítal som už x - y fór a stýmto som sa nestretol o takomto probléme som nenašiel nič. Hľadám tak isto človeka ktorý by sa s technického hľadiska staral o stránku, ide o e-shop s módou. V prípade vážneho záujmu a osvedčenia pri vyriešenom probléme by som rád pristúpil aj k stálej spolupráci poprípade časom aj k pracovnému vzťahu ako technik. E-shop sa práve spúšťa takže podľa okolností.

 

Za pomoc vopred ďakujem e-mail : [email protected]

 

S pozdravom Leskovský.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mi sme si písali cez mail no niekde som ho stratil a neviem či prišla odpoveď.

 

Problém môže byť vo vzhľade, ak tam boli robené nejaké zmeny. Ak nie, vzhľad nahrať nanovo a povoliť kompiláciu šablóny prípadne aj vymazať cache. Mne to pomohlo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, mi sme si písali cez mail no niekde som ho stratil a neviem či prišla odpoveď.

 

Problém môže byť vo vzhľade, ak tam boli robené nejaké zmeny. Ak nie, vzhľad nahrať nanovo a povoliť kompiláciu šablóny prípadne aj vymazať cache. Mne to pomohlo

Mohli by ste mi nechat email alebo mi popripade napisat na email, pretoze az taketo skusenosti zrovna nemam a rad by som sa niako dohodol pretoze je to s mojej strany surne a tlaci ma cas. Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...