Jump to content

[Rozwiązany]Śledzenie Gości


dpiwowarski

Recommended Posts

Cześć

 

Ten system ma trochę inny sposób działania, "Gość" robiąc zakupy nie musiał zakładać konta, ale podał swój e-mail na który dostał wiadomość z podsumowaniem zamówienia. Teraz może sprawdzić w sklepie status zamówienia, wpisując e-mail i losowy identyfikator zamówienia (trochę jakby login i hasło) jeżeli e-mail i identyfikator się zgadzają, wyświetlane jest na stronie podsumowanie zamówienia.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie jeszcze jedno do tego tematu. Na e-mail dostajemy taką wiadomość gdy dostawa jest w trakcie realizacji: "Możesz śledzić przesyłkę klikając na poniższy link: " Możesz napisać jak to działa, ponieważ ja żadnego linku nie dostaje (pusto). Co trzeba zrobić aby taki link się wygenerował i pojawił w wiadomości e-mail?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć

 

Ten system ma trochę inny sposób działania, "Gość" robiąc zakupy nie musiał zakładać konta, ale podał swój e-mail na który dostał wiadomość z podsumowaniem zamówienia. Teraz może sprawdzić w sklepie status zamówienia, wpisując e-mail i losowy identyfikator zamówienia (trochę jakby login i hasło) jeżeli e-mail i identyfikator się zgadzają, wyświetlane jest na stronie podsumowanie zamówienia.

 

Pozdrawiam.

A gdzie się wpisuje ten email i identyfikator, bo jak w wpisuje na stronie logowania do sklepu to nie mogę się zalogować? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...