Jump to content

[İş Teklifi] Ankara ikametgahlı arkadaşlar için

Recommended Posts

Merhaba

Bu forumda böyle bir ilan vermek doğru olur mu bilemiyorum. Lütfen hatalı ise Admin arkadaşlar ilanı benim için silsinler. Belki bir arkadaşıma kazanç kapısı açabilirim diye yazıyorum. 

Belçika ve Ankara ayaklı çalışan bir medikal şirketin üç adet siteyi güncelleyecek ve üzerinde çalışacak Ankara ikametgahlı bir arkadaşa ihtiyacı var. E-ticaret sitesi değil. Joomla tabanlı. 

İlgilenen arkadaşlarım benimle özelden temas kurabilirler.

Selamlar.

Silmek için bir neden yok bence yıllardır forumda yardım ediyorsun. ve iyi niyetli bir yazı iş arayan arkadaşlar varsa aramızda onlara faydası olabilir.

pozisyon kapandığı zaman haber verirsen o zaman sileyim.

Saygılarımla

• 3 weeks later...

Merhaba

Bu forumda böyle bir ilan vermek doğru olur mu bilemiyorum. Lütfen hatalı ise Admin arkadaşlar ilanı benim için silsinler. Belki bir arkadaşıma kazanç kapısı açabilirim diye yazıyorum. 

Belçika ve Ankara ayaklı çalışan bir medikal şirketin üç adet siteyi güncelleyecek ve üzerinde çalışacak Ankara ikametgahlı bir arkadaşa ihtiyacı var. E-ticaret sitesi değil. Joomla tabanlı. 

İlgilenen arkadaşlarım benimle özelden temas kurabilirler.

Selamlar.

Eski bir çalışanımızı yönlendirdim. Ankaradaymış. CV gönderecek size. Joomla konusunda oldukça iyidir. 

• Create New...