Jump to content

czat w sklepie


Recommended Posts

Vekia, a czy jest jakaś możliwość wyłączenia aby widget nie pojawiał się na smartfonach, tabletach lub przy określonej rozdzielczości ? 

Również chciałbym wyłączyć widget opineo na smartfonach, ponieważ przysłania większość strony.

Link to comment
Share on other sites

chyba nie rozumiem ;)

generalnie to strona wyświetla się w chwili jej przeglądania - to samo dzieje się z czatem.

jak tylko ktoś wejdzie, strona ładuje się a wraz z nią czat.

Tak, wiemm pospieszyłem się z pytaniem. Na przyszłość będę pytał jedynie, gdy już naprawdę nie będę wiedział co zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak jest teraz, ale w gg nie masz podglądu na ludzi online wraz z ich IP, wraz z krajem, lokalizacją (przybliżoną), to właśnie sobie w zopimie cenię, bo nie dość że pokazuje te dane, to jeszcze zlicza wizyty, czas spędzony na przeglądaniu strony, itp

Link to comment
Share on other sites

o.O Nie spodziewałem się takiej ilości opcji, aczkolwiek tego też nie wymagałem od "chatu na stronie", mi pasował prosty użytek plus prosty programik obslugujący - bo mimo wszystko unikam odpalania jednej karty, która musi byc stale OnLine (po prostu mnie to aiwrukw :D)

 

Więc odpalone gg w tray'u jako prosty komunikator - czat jest dobry ;) ale dzieki za naprowadzenie jakie to ma możliwości :!

Link to comment
Share on other sites

Może dlatego tak sceptycznie jestem nastawiony do gg, bo już od kilku lat z niego nie korzystam (w sensie z gadu gadu)

fakt, dobrze mieć taki program na pulpicie, z tym się w zupełności zgadzam. Sam wiele razy korzystałem z tego typu widgetu do kontaktu ze sprzedawcami, więc sprawdza się całkowicie

 

to co sobie jeszcze cenię w zopimie to aplikacja w appstore i google play, działa całkiem przyzwoicie :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...