Jump to content

Tema:0059'u nasıl yükliyebilirim ve nereden temin edebilirim

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar prestashop'ta yeniyim.Çok güzel ve kaliteli bir sistem öncelikli emeği geçen herkese çok teşekkürler.Yeni açmış olduğum bir web sitem war.Buna http://www.serverbilgisayar.com.tr/web-sablonlari#leo-eticaret burdaki Tema:0059'u çok beğendim benim sektörüme göre bir tema ve bunun siteme entegre etmek istiyorum onun yanı sıra geliştirmek istediğim ve eklemek istediğim moduller var bunları yapabilecek prestashop yazılım diline sahip yazılımcılara ihtiyacım var en kısa zamanda bana ulaşmanızı istiyorum.Şimdiden ilgilenen kişilere teşekkürlerimi sunarım.

E-mail: [email protected]

Edited by ozgur72 (see edit history)

Merhaba prestashop'ta bir çok modül hali hazırda mevcuttur...ücretli veya ücretsiz olarak...siz yapmak istediğiniz işlemleri...burada yazarsanız...hangi modüllerin sizin işinizi göreceğini...veya işinizi görmeyeceğini... düşüncenizin prestashop yapısına uygun olup olmadığını burada tartışabiliriz...

öncelikle yazmış olduğum temada demosunu incelediğimde ürün resimlerini incelemede zoom özelliği yok yani mausu üzerine getirdiğimizde yakından zoom yapmıyor.İkinci olarak facebook ile bağlan,concat bölümüne adres telefon google maps eklenecek aynı zamanda temada 0059 temasında anasayfada logo ile add to card simgesinin  arasına şirket telefonunu eklemek istiyorum telefon logosuyla beraber türkçe dil ünlü harflerde sıkıntı çıkarmı bilmiyorum birde serverbilgisayar.com.tr'da temalarda bir tema vardı dün baktım temaları değiştirmişsiniz onu bulamadım tema numarasınıda almamıştım yanlız hatırladım bayan giyim ürünleri temasıydı ve arama bölümünde sesli arama vardı yani konuşunca direk konuştuğunu arama yapıyordu öyle bişey yapabiliyorsa hatta benim aklımdaki projede komple yapabilirsek siteyi sesli komutla (mikrofonla) yönetmek.müşteri konuşarak ürünleri gezebilecek ve alış verişini tamamlayabilecek.Tabi bu sadece bir fikirden ibaret :) daha yapılabilecek şeyler var geliştirilebilecekler kago takip ve sadece kargoyla gönderim kapıda ödeme ve kredi kartıyla ödeme düşünce çok war farklı ama yapacak kimse yok :)

sesli yönetim haricindeki tüm işlemlerin bazıları prestashop yapısında var...olmayanların ise ücreti ve ücretsiz modülleri mevcut...

Burada sağda solda karşılaştığım ve çalıştığını denediğim ücretsiz modülleri bir araya topluyorum boş bir zamanınızda inceleye bilirsiniz...işinize yarayan bir modül bulabilirsiniz...

• Create New...