Jump to content

Wyświetlanie modułu w pustej kateogrii


Recommended Posts

Ponieważ nie wszystkie kategorie produktów, które chce sprzedawać mogę odrazu zapełnić, ale muszę mieć wszystkie kateogire wypisane. Wpadłem na pewien pomysł, ale aby działał potrzebuję pewnej pomocy/rady/sugestii/modułu.

 

Mianowicie w pustych kategoriach zamiast produktów chciałbym wyświetlić tekst i moduł. Czy jest jakiś moduł umożliwiający wyświetlanie innych modułów czy dowolnego tekstu - nie na pozycji moduł, ale właśnie bezpośrednio w kategorii ?

 

Link to comment
Share on other sites

chciałbym wyświetlić tekst i moduł. Czy jest jakiś moduł umożliwiający wyświetlanie innych modułów czy dowolnego tekstu

 

wpadłem w pętlę ;) buffer overflow ;)

 

niestety, strony kategorii nie mają żadnego hooka, w związku z tym nie jest możliwe wyświetlanie tam własnych treści zamiast "listingu" produktów bądź informacji o ich braku.

 

W tym przypadku konieczne jest modyfikowanie core presty, 

dodatkowo interesujące jest "wyświetlanie innych modułów" - co masz dokładnie na myśli?

Link to comment
Share on other sites

tak jak wspomniałem,

konieczne jest dodanie nowego hooka który następnie trzeba wyświetlić w tym miejscu.

do tak utworzonego hooka dodać moduły które nas interesują (wcześniej zmodyfikować core modułów tak aby obsługiwały nowy hook)

no i jeszcze pobawić się w warunki if, tj. wyświetlić moduły tylko wtedy, kiedy brakuje produktów.

 

wywołanie hooka oraz warunki if zrobi się w pliku szablonu categoryt.pl

cała reszta to zabawa z plikami modułów oraz dodanie nowego hooka do bazy danych.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...