Jump to content

Redirect po prihlasení v FO


Skopecek

Recommended Posts

Dobrý deň,

mam taký maličký problém, mam nainštalovanu prestu na forpsi hostingu (dynamic). Mam problem ked chcem prihlasiť užívatela, pri úspešnom prihlasení by mal byť uživatel presmerovaný na "my-account". V praxi ale po prihlasení zamrznem na prazdnej stránke

http://localhost/authentication.php?back=my-account.php



až po následnom refresh sa je uživatel presmerovaný na "my-account". Hladal som, čítal ale riešenie som neašiel. Skušal som to v IE8 aj vo firefoxe.

Som vdačný za každú pomoc.

EDIT: ešte dodám že pri prihlasení do BO alebo pri registrácii všetko fičí ako má

Link to comment
Share on other sites

preinstaluj to, mas tam neco(cestu v nejakym souboru/databazi) extra blbe tyhle veci fungujou zcela normalne a prakticky na kazdym hostingu! u forpsi bych se divil kdyby vam to za ty prachy nebezelo!


Mysliš preinštalovať komplet aj s databázou?
Link to comment
Share on other sites

databazi si vyexportuj a pak si ji tam soupni znovu po instalaci cisty presty...taky pokud sis to rozbehal u sebe na svym PC na nejakym tvym localhostu a pak si to presouval na ostry hosting muzou tam byt nastaveny nejaky cesty nevedouci na hosting :-) doprorucuju preinstalovat a pouzivat posledni verzi presty a urcite presouvat z localu jen data ktery jsou potreba tj konfigy, vlastnorucne upraveny soubory a novy graf.vzhledy.jinak vzdy nainstalovat nikoliv presunovat....

Link to comment
Share on other sites

takže som preinštaloval, všetko funguje aaaaa dokonca viem kde bola chyba. Chyba bola v uprave DIC a IC. Subory na upgrade mam tu s fora. Chyba bola niekde v classes/address.php. Pravdepodobne stará verzia. Prikladám aj starú (z balíčku IC a DIC) a moju upravenu phpku :) Keby niekto mal zaujem najť podrobne chybu.

Address.php

Address_okversion.php

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...