Jump to content
  • 0

zmiana szablonu co i jak? pomoc w konfiguracji


JarekPMI

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

jeżeli jest to szablon /default/ to nie zostanie.

to co trzeba zrobić w tym przypadku to przenieść szablon do niestandardowego folderu (tj. default)

dodatkowo, nalezy się upewnić, że szablon wspiera wersję prestashop do której będziemy aktualizować sklep.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, mam pytanie dotyczące nowego szablonu w presta 1.7.4.2. Narazie korzystam z szablonu classic a chcialabym zmienić na jakiś płatny. Problem w tym że nie wiem czy jak zmienie szablon to czy sklep sam się do niego dopasuje? Który szablon wybrać żeby wyglądał też korzystnie na telefonie czy tablecie? Z góry dziekuje :) za pomoc 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

obecnie kazdy szablon (szanujacego sie tworcy) bedzie wygladal korzystnie na urzadzeniach przenosnych. responsive nie jest juz standardem czy dodatkiem ale wymogiem m.in. przez google. nieresponsywne szablony sa spychane z automatu na koniec list wyszkiwania.

co do wyboru.... wyglad presta w duzej czesci to same moduly... taka jest tez budowa szablonow. teraz... w zaleznosci od tego na jakich modulach "pracuje" szablon taki bedziejego wyglad. jezeli beda to standardowe moduly to sam sie pouklada. jezeli beda to moduly dedykowane pod dany szablon zapewne trzeba bedzie je poukladac wg wlasnego "widzi-mi-sie". ale to bardzo proste i szybkie zadanie do okielznania.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...