Jump to content

Přestaly fungovat Javaskripty na stránce modulu


o.ambros

Recommended Posts

Dobrý večer,

 

při editaci hlavní strany PrestaShopu ve verzi 1.5.6.2, konkrétně posunutí mapy modulu Insertion (Vložit) přes LiveEdit, se přestala mapa v rámu zobrazovat. Nejdříve jsem tomu nevěnoval pozornost, ale na druhý den jsem narazil na to, že přestal fungovat i zbytek tohoto modulu (přitom ostatní části e-shopu jedou).

 

Modul jsem zkoušel přeinstalovat, ale nepomáhá to.

 

Problém vypadá, že je někde na straně JavaScriptů - nefunguje konkrétně předávání hodnot, datepicker, nahrávání obrázků a mapa.

 

Můžete mi poradit, jak dále postupovat? S PS mám jen krátkodobé zkušenosti..

 

Děkuji, OA

Link to comment
Share on other sites

možná má jen ten modul potíže s přehookováním-nebo ta verze presty má s tím problém- promaž cache po odinstalování modulu, pokud se cache neobnoví je potřeba danou cache té stránky najít ve smarty cache a ručně odstranit- pokud máš cache nastavené na obnovu alepoň při změně vygeneruje se ta stránka znovu při prvním poždavku na její načtení.

 

Pokud se to podaří dostat alespoň do fáze kdy to nevisí v cache ať presty nebo i prohlížeče tak nepoužívej pro posun liveedit ale jen ručně "naslepo" přez ten hook seznam modulů.

Edited by XM4N (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dobré odpoledne,

 

děkuji za reakci, zkusil jsem modul odinstalovat, vymazal cache (i ručně na FTP) a následně znovu nainstalovat - bohužel se stejným výsledkem.

 

Během toho jsem si všiml, že se modul Insertion navzájem blokuje s některými jinými - např. přihlášení přes FB nebo samotné ověření e-mailu když se chci nově registrovat. Zkusil jsem tedy některé domnělé moduly, které mohou blokovat Insertion, skrýt (s průběžným mazáním cache), ale taky jsem si moc nepomohl.

 

Bohužel to asi nevyřeším vlastními silami, neznáte někoho, kdo by problém zvládl vyřešit (za cenu dle domluvy)? Další možností by bylo vybrat jiný modul, který na nové verzi bude fungovat a naplní požadavky, které má modul Insertion.

 

Případně mohu s problémem kontaktovat ještě nějaký HQ Helpdesk?

 

Děkuji za Váš čas a odpovědi,

 

s pozdravem, Ondra Ambros

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...