Jump to content

PrestaShop 1.5.6.2 neodesílá e-maily (vyřešeno)


o.ambros

Recommended Posts

Prosím o pomoc..

 

Minulý týden jsme si s kolegou všimli, že přestal e-shop odesílat veškeré e-maily. Tehdy se ještě jednalo o verzi PS 1.5.3.1

 

Prošel jsem všechny diskuze, které se mi podařilo najít a vyzkoušel různá nastavení SMTP serveru pro odesílání, ale vše bez významného úspěchu - i v okamžiku, kdy si chci přeposlat testovací e-mail, mi napíše, že e-mail byl v pořádku odeslaný, ale žádný nikdy nedorazil. Prohledal jsem také spam filtry na všech e-mailových schránkách (celkem 3 u různých poskytovatelů), na které jsem e-maily (ať už z pozice zákazníka nebo administrátora) odesílal, a zkontroloval jsem šablony na FTP i administraci..nikde nic zvláštního, co by neodesílání mělo způsobovat.

 

Včera jsem se rozhodl, že zkusím Shop aktualizovat na verzi PS 1.5.6.2 - aktualizace proběhla bez komplikací, ale ani upgrade maily nerozchodil.

 

Máte někdo zkušenost s podobnou situací?

 

Děkuji za jakoukoliv pomoc,

 

s pozdravem, Ondřej Ambros

Edited by o.ambros (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Pokud uz se to stalo zniceho nic na predchozi verzi pak prvne kontaktujte technickou podporu na vasem hostingu. Jinak si vzpomente jestli jste nerealizovali instalace nejakych modulu atd... Pokud chcete mit jistotu ze email neodejde tak muzete zkusit na stejnem serveru zprovoznit nejakou jinou aplikaci treba nejake cms a pokud neodejde email ani z nej tak je to spise na serveru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...