Jump to content

Problem s Gmailom


shopho

Recommended Posts

Ahojte,
pouzivam Prestashop 1.2 a mam velky problem pri posielani mailov na Gmail, je zaujimave, ze prva "Welcome" sprava po registracia prisla hned, ale ostatne (pri zmene stavu objednavky) vobec nechodia.. Na iny freemail (azet) chodia tieto maily bez problemov.. Skusal som aj v nastaveniach emailov zadat smtp parametre, ale to uz mi nechodia vobec nikam (samozrejme ze udaje su spravne).. Ak by niekoho nieco napadlo, budem vdacny..

Link to comment
Share on other sites

Nastavenie SMTP je pre prípady, že hosťujúci server nemá zapnutú funkciu php mail, čo je však málo pravdepodobné. V tom prípade je odosielanie mailov riešené cez iný server a PS funguje iba ako email klient. Mne na všetkých hostingoch doteraz fungoval php mail bez problémov.
Teoreticky keď zadám e-mailovú adresu správne je Gmailu aj iným poštovým kontám jedno z akého mailového servera je mail odoslaný, takže chyba musí byť niekde inde. Neviem si predstaviť že by PS ignoroval všetkých zákazníkov zaregistrovaných s Gmail kontom.

Preto doporučujem nasledovné:

Nastaviť v admine funkciu PHP mail a posielať emaily v HTML formáte (niektoré maily nemusia byť preložené v txt)

V module mailalerts skontrolovať či je odkliknuté prijímať upozornenia a správne nastavenie emailových adries kde majú byť upozornenia odoslané

Keď napriek tomu maily prídu na všetky zadané adresy okrem Gmailu tak by som tom oznámil im a riešil cez zákaznícku podporu Gmailu.

Link to comment
Share on other sites

Dakujem ti za odpoved, nastavil som html format mailov, v module mailalerts mam zaskrtnute vsetko, aj ked tam sa nastavuje len ci dostupnost produktu, teda ci je vypredany a potom maily pre obchodnika (nova objednavka, vypredany tovar).. maily nechodia.. len cudne je, ze prvy mail po registracii prisiel v pohode a ostatne uz nechodia..

Link to comment
Share on other sites

Dakujem ti za odpoved, nastavil som html format mailov, v module mailalerts mam zaskrtnute vsetko, aj ked tam sa nastavuje len ci dostupnost produktu, teda ci je vypredany a potom maily pre obchodnika (nova objednavka, vypredany tovar).. maily nechodia.. len cudne je, ze prvy mail po registracii prisiel v pohode a ostatne uz nechodia..


Prepáč, myslel som si že nechodia upozornenia pre majiteľa obchodu, že zákazník vytvoril objednávku. Pošli mi adresu obchodu urobím tam registráciu na gmail účet a testovací nákup. Uvidíme čo to spraví na mojom účte.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...