Jump to content

Kategória oldal(ak) nem jelennek meg


hadnagysandor

Recommended Posts

Sziasztok

 

Most ismerkedek a  prestashop-pal egyenlőre minden funkciója tetszik de megakadtam több dologban is:

 

 

A következő, a láblécben a információ résznél hol lehet beállítani mely oldalt jelenítse meg vagy sem.

A másik meg az hogy a kategória oldal(ok)[állatos/poén] megjelenik addig míg nem illesztek be egy terméket. nem igazán értem...

 

a másik pedig az oldalon van egy rész nem tudom kikapcsolni

:

 

Order online

Phone: 01 (234) 567 890

segítségeket előre is köszönöm

 

 

www.egyedibabaruha.hu

Edited by hadnagysandor (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

 

A következő, a láblécben a információ résznél hol lehet beállítani mely oldalt jelenítse meg vagy sem.

 

Mivel nekem nincs admin hozzáférésem ezért csak abból tudok építkezni amit látok.

Feltételezem hogy ez a blockcms modul, tehát menj a modulokba, ott keress rá erre a modulra (írd be: cms), ha megvan akkor kattolj a beállításokra és ott pipázós módszerrel be tudod állítani, mi jelenjen meg a footerben (lábléc) és mi ne.

 

ha kódolni jobban szeretsz akkor ez a rész a /blockcms/blockcms.tpl-ben lesz feltehetőleg.

 

 

 

 

A másik meg az hogy a kategória oldal(ok)[állatos/poén] megjelenik addig míg nem illesztek be egy terméket. nem igazán értem...

 

http://www.egyedibabaruha.hu/index.php?id_category=8&controller=category

Az, hogy itt fehér oldalt kapsz azt jelenti hogy valami hibádzik. Ahhoz hogy lássuk mi, be kell kapcsolni a developer módot:

http://www.prestashop.com/forums/topic/276066-ford%C3%ADt%C3%A1s-m%C3%B3dos%C3%ADt%C3%A1sa/?p=1519435

 

 

 

 

a másik pedig az oldalon van egy rész nem tudom kikapcsolni

 

Ha a kódban jól látom akkor a blocknewsletter modulban lévő tpl-ben lesz ez eltárolva. Elméletileg ott fellelhető, törölhető vagy módosítható.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Köszönöm Attila.

 

át írtam, ezt az üzenetet kaptam főoldalon:


Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' in /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php on line 80

Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' in /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php on line 80

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/egyedib/public_html/classes/controller/FrontController.php on line639

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/egyedib/public_html/classes/controller/FrontController.php on line640

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/egyedib/public_html/classes/Tools.php on line 130

plusz a kategória oldalon:

Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_KEY_ - assumed '_RIJNDAEL_KEY_' in /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php on line 80

Notice: Use of undefined constant _RIJNDAEL_IV_ - assumed '_RIJNDAEL_IV_' in /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php on line 80


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/egyedib/public_html/classes/Cookie.php:80) in /home/egyedib/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 756

Warning: Function isLogged() is deprecated in /home/egyedib/public_html/modules/blockuserinfo/blockuserinfo.php on line 41
in /home/egyedib/public_html/classes/Tools.php on line 2137

Fatal error: Uncaught exception 'SmartyException' with message 'Unable to load template file '/home/egyedib/public_html/themes/foundationframework/./modules/listorgridswitch/listorgridswitch.tpl' in './product-sort.tpl'' in /home/egyedib/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php:127 Stack trace: #0 /home/egyedib/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(286): Smarty_Internal_TemplateBase->fetch(NULL, NULL, NULL, NULL, false, false, true) #1 /home/egyedib/public_html/cache/smarty/compile/55/d8/69/55d869e3ac51cf312bfe47999c00587fcbf47927.file.product-sort.tpl.php(49): Smarty_Internal_Template->getSubTemplate('/home/egyedib/p...', NULL, NULL, NULL, NULL, Array, 0) #2 /home/egyedib/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(180): content_52d6a1b8503942_00776697(Object(Smarty_Internal_Template)) #3 /home/egyedib/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php(286): Smarty_Internal_TemplateBase->fetch(NULL, NULL, NULL, NULL, false, fals in /home/egyedib/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php on line 127
Edited by hadnagysandor (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Igen látom.

 

Hát itt több probléma is van. Azon gondolkodom melyikkel kéne kezdeni.

Először is át kellene állítani a témát default-ra és megnézni, ez az oldal bejön-e. Ha a sejtésem jó, és bejön, akkor meg kellene nézni a modulok között ezt: "listorgridswitch" hogy van-e ilyen, ha igen akkor kikapcsolni.

Link to comment
Share on other sites

meg kéne próbálni ftp-n ezt:

"/modules/listorgridswitch/listorgridswitch.tpl"

ezen az útvonalon a listorgridswitch modul kiabál. A nevébe bele tudnál írni valamit? Bármit. Csak átnevezni, és megnézni változik-e a hibaüzenet (elméletileg el kéne tűnnie).

pl.: "listorgridswitchE" tehát a végére egy E betűt.

 

Nézd meg a themes/tetemad/modules/ könyvtárban is.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

okés, ez halott.

 

Admin felületen => Haladó beállítások => teljesítmény

 

a "Sablon gyorsítótár" legyen kényszerített generáláson, a cashe legyen kikapcsolva.

 

Van egy gomb itt, ez: Clear smarty cashe & autoload cashe

 

nyomd meg.

 

 

 

Alatta a KTC beállítások mind legyenek alapon. Ne legyenek bekapcsolva.

Link to comment
Share on other sites

Az normális hogy ez szét van ennyire csúszva.

 

Okés. Gondolom mivel megvetted, ezért a téma megvan. Én biztos vagyok benne hogy a modul dobja be a törölközőt, még kikapcsolt állapotban is.

Törölni kéne adminban a fenti modult (listorgridswitch) és utána visszatenni a témát és megnézni.

Ha törlöd akkor FTP-ből is el kell tűnnie a mappájának.

Link to comment
Share on other sites

a modult töröltem már Posted Today, 08:43 PM írtam is hogy érdekes hogy törölve van és mégis azt dobja ki

 

ja ez a modul a témába van bent. ha újrarakom a témát akkor eredetileg azt is újra rakja. írjak azoknak akiktől vásároltam a témát?

igazából ez a modul nem is fontos számomra simán csak az hogy négyzetrácsos legyen a megjelenés vagy soronként.

Edited by hadnagysandor (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...