Jump to content

Problem z dodawaniem komentarzy


jarwol

Recommended Posts

u mnie na stronie tez mam problem z komentarzamy aczkolwiek tylko 1 komewncik ( pierwszy) może dodać jaki kolwiek użytkownik... nie ma opcji by dodać kolejny komentarz i tak jest dla rożnych uzytkowników oraz produktów. ( Wszedzie max. 1 koment.) Zna ktos rozwiązanie ?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze jest sprawdzić wersję modułu.

Miałem ten problem w prestashop 1.5.5 (wersja modułu 2.3) - więc zainstalowałem moduł komentarzy z Presty 1.5.6.1 (wersja 2.4) i problem sam ustąpił.

Po aktualizacji sklepu do 1.5.6.1 dalej wszystko było OK.

Wczoraj wyszła aktualizacja tego modułu do wersji 2.8 i po zaktualizowani komentarze znów w sklepie przestały działać, więc wróciłem do wersji 2.4 i wszystko jest ok.

Moduł 2.4 można wyciągnąć z instalki sklepu 1.5.6.1 do pobrania na stronie Presty :)

Link to comment
Share on other sites

Tutaj link do pobrania pełnej instalki Presty 1.5.6.1 www.prestashop.com/pl/pobranie

Pobierz i w niej będzie ten właściwy moduł: prestashop/modules/productcomments...

Tylko nie wiem jak się zachowa w 1.5.4.1 - na wszelki wypadek zrób sobie kopię tego który masz teraz  ^_^

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, sprawdziłem to i wersja modułu z nowszej presty nie działa w starszej ( wogole sie strona przedmiotu nie wczytuje) ale po update na jeszcze nowsza wersję 2.8 działa poprawnie ale problem z dodaniem kolejnego komentarza NIE znikł więc jestem w punkcie wyjścia ;p

Edited by mortens (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam, mam problem z dodawaniem komentarze. Wyskakuje: tytol, komentarz, nazwa klienta nieprawidlowy. po prostu nie daje komentarze. Prubowałem róznie. Jestem poczatkujacym i moze gdzies czegos nie zauwazam. Mam prestashop 1.5.6.2 a modul nowsza wesja. Moze ktos mial podobne problemy i rozwiazał. Prosze o pomoc. Juz tydzien w tym grzebę i nie moge dojsc do rozwiazania problemu.

 

Edited by Valeri.nikol (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

Witam, mam problem z dodawaniem komentarze. Wyskakuje: tytol, komentarz, nazwa klienta nieprawidlowy. po prostu nie daje komentarze. Prubowałem róznie. Jestem poczatkujacym i moze gdzies czegos nie zauwazam. Mam prestashop 1.5.6.2 a modul nowsza wesja. Moze ktos mial podobne problemy i rozwiazał. Prosze o pomoc. Juz tydzien w tym grzebę i nie moge dojsc do rozwiazania problemu.

 

  • Tytuł jest nieprawidłowy
  • Komentarz jest nieprawidłowy
  • Nazwa klienta jest nieprawidłowa
  • Produkt nie został znaleziony

Odinstaluj ten najnowszy moduł (masz wersję 2.9.1) i zainstaluj starszy w wersji 2.3 (jest w instalce: 1.5.5.0 i 1.5.6.0), jeżeli nie zadziała to następny 2.4. (jest w instalce 1.5.6.1)

Po zmianie na starą wersje powinno być OK  ;)

Edited by PMaster (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Odinstaluj ten najnowszy moduł (masz wersję 2.9.1) i zainstaluj starszy w wersji 2.3 (jest w instalce: 1.5.5.0 i 1.5.6.0), jeżeli nie zadziała to następny 2.4. (jest w instalce 1.5.6.1)

Po zmianie na starą wersje powinno być OK  ;)

Prubowalem, broblem nadal taki sam :( Moze cos jescze?

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za sugestje pomoc ale ten sam problem :(

 

Edited by Valeri.nikol (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

Drodzy forumowicze ja mam taki problem. Wszystko jest ok z dodawaniem komentarza do czasu kiedy klikasz wyślij bo jak juz klikniesz to nic sie nie dzieje :/ 

 

http://smaki-swiata.com/pl/ziola-pietruszka-nac-40g-124.html#

 

prosze o jakąś pomoc :) Pozdrawiam

Dodam ze presta 1.6.1 wersja modulu  v3.5.1 

Edited by mistrzszymon1 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Podpinam się u mnie po stronie Klienta nie widać komentarzy również... - coś się stało z tym modułem ?

Komentarze produktu v3.6.1

Presta ver. 1.6.1.3

 

Po stronie Admina są widoczne...

Powróć do wersji modułu 3.5.2. Nie wiem dokładnie co jest przyczyną ale możliwe, że to podobny problem do "ststsdata" (po aktualizacji nie działa w wersjach PHP niższych od 5.4 i rozkłada sklep na łopatki). W trzech kolejnych sklepach po aktualizacji modułu komentarzy sklep w ogóle przestał działać  :(

Dlatego aby nie stracić istniejących już komentarzy - zamień przez FTP pliki tego modułu na pliki wcześniejszej wersji. Powinno pomóc  ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...