Jump to content

starý obrázek v administraci objednávky


ahalcz

Recommended Posts

dobrý den, mám problém s obrázkem zboží v administraci objednávek. Vytvořil jsem produkt ale po čase již jej není možné objednat a tak jsem v tomto produktu vyměnil obrázky a popis za nový (nový produkt nechci vytvářet kvůli odkazu a seo na tuto stránku). Pokud mi přejde nová objednávka na tento produkt tak má v administraci objednávek původní obrázek a ne ten nový. Mám prestu 1.5.2 a obrázky jsem přegeneroval. V 1.5.6.1 a 1.6 se to chová stejně.
ID objednávky ukazuje na správné ID produktu a V tabulce "ps_image" u nového produktu mám id obrazků ktere jsou nové. v adresáři "img/..." souhlasí čísla obrázku s tabulkou "ps_image" ale v administraci objednávky je obrázek starý.
Nevíte odkud se to bere? Jak to opravit?
Děkuji za jakoukoli radu

post-441511-0-61334100-1389377276_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kazda rada nad zlato... nicmene tohle nebude tak fatalni pro vas ne? Jinak zkontrolovat cache prohlížeče a cache v prestashop theme a app pokud je používáte. Druhá věc je pokud už jste objednávku vytvářel v době kdy už prokazatelně u produktu byly nové fotky a nebo byla objednávka vytvořena ještě před změnou? Pak by mohla někde viset stará miniatura, ale pokud to je už v obj. po změně pak je chyba někde na straně prohlížeče nebo presty - třeba tuhle miniaturu neobčerstvil ten skript na resizing...pak je to chyba v app. Jinak to kde je daný obrázek zjistíte jen náhledem do kódu stránky na který že to obrázek vás to odkazuje a ten pak dohledat a zkusit upravit pokud je jiný. Jinak to asi řešení mít nebude.

Link to comment
Share on other sites

Díky moc za nakopnutí - obrázek se natahuje z img/tmp - tam jsou 2, jeden starý, jeden nový. po vymazání souborů ze složky se začínají generovat nové, spravné - i v již provedených objednávkých mám správné obrázky!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...