Jump to content

powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny.


dejron

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 8 months later...

A czy jest możliwość, sprawdzenie co klient "zasubskrybował"? bo nie ma nigdzie info, a chciałbym wiedzieć, żeby dodać stan :)

Z góry dzięki za pomoc.

 

Jest możliwość. Zapytaniem sql do tabeli `PREFIX_mailalert_customer_oos`.

Masz tam wszystkie dane: id produktu, id atrybutu, id klienta, mail klienta.

A jak chcesz to uślicznić :) to zrób JOIN z tabelą `PREFIX_product_lang` po id produktu, to będziesz też miał nazwy produktów.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

odświeżam wątek jednak dla Presty 1.7 potrzebuje to samo czyli żeby wyświetlała się możliwość wpisania się klienta na powiadomienie o dostępności produktu. Wiem że wątek jest stary sprawdzałam ustawienia mam włączoną opcję o której wyżej pisze Vekia, jednak u mnie na żadnej przeglądarce tego nie ma... Jak to się ma do Presty 1.7 może ktoś mi podpowiedzieć? Baaardzo proszę...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
33 minuty temu, Basikmix napisał:

Czy aktualizacja tego modułu mogła mi spowodować problem? Mogę go odinstalować i jeszcze raz zainstalować? Na innych sklepach w wersji 1.7 działa prawidłowo. 

Spróbuj zresetować. Sprawdź zaczepy, czy czasem nic tam się nie gryzie.

Link to comment
Share on other sites

Nie pomogło. Co mogę zrobić żeby działało to u mnie poprawnie?

Jak odinstalowałam moduł to pokazała się opcja udostępniania w mediach, a po zainstalowaniu zniknęły te ikonki jest tylko miejsce na wpisanie adresu email, ale nic to nie daje bo nie ma przycisku Powiadom mnie o dostępności. Dodatkowo jak wejdę na produkt to nie mogę przeglądać zdjęć. Oczywiście jak kliknę Szybki podgląd to tam wszystko i wyświetla się prawidłowo i można pozostawić maila z prośbą o powiadomieniu, że produkt się pojawił w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...