Jump to content

Müşteri Şifre Resetleme Hatası

kalender-jack

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

müşteriler şifremi unuttum kısmında e-posta adreslerini ekleyip yeni şifre istedikleri zaman;

1 adet hata var

1. Eposta gönderirken hata oluştu.

yukarıdaki hata oluşuyor. Mail gönderiminde problem yok ama nedense böyle bir sorun var. Lütfen yardımcı olur musunuz?

1.5.4 versiyon

SMTP ayarları çalışmadığı için parola hatırlatma e-postası çalışmıyor yani iletişimden gönderilen mailler de gitmiyor. :)

- Gelişmiş Parametreler -> E-posta

* " Kendi SMTP parametreinizi ayarlayın. SADECE gelişmiş kullanıcılar"  <- seçeneğini işaretleyerek, mail ayarlarınızı yapılandırınız.

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.

SMTP ayarları sorunsuz ve yönetim panelinden deneme yaptığımda da mail gidiyordu :)

Sorunu pasif olan fakat kaldırılmayan modüllerin oluşturduğunu düşündüm ve bu yönde pasif modülleri kaldırarak sorunu çözdüm :)

Şaşırmadım daha öncede bu tür vakalar gelmişti başıma :))

İyi forumlar..

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler.

SMTP ayarları sorunsuz ve yönetim panelinden deneme yaptığımda da mail gidiyordu :)

Sorunu pasif olan fakat kaldırılmayan modüllerin oluşturduğunu düşündüm ve bu yönde pasif modülleri kaldırarak sorunu çözdüm :)

Şaşırmadım daha öncede bu tür vakalar gelmişti başıma :))

İyi forumlar..

Detayını merak etmedim değil doğrusu? Nasıl yani ? Şimdi, sizin sitenizdeki pasif durumda olan modül/ler den dolayı mı çalışmıyor muş? :mellow:

• 1 year later...