Jump to content

Problem ze zdjęciami !


Misiek1093

Recommended Posts

Cześć, 

problem polega na tym, że po dodaniu produktów nie pokazują mi się ich zdjęcia. Mam strzałkę na głównej po przejściu do produktu też i jak daje się powiększenie. Kombinowałem zmieniając ich wymiary i dodawałem na nowo ale nic z tego. Szperałem wszędzie ale nigdzie nic nie znalazłem. W czym tkwi problem. Pomóżcie. Z góry dzięki . Pozdrawiam  

Link to comment
Share on other sites

szablon standardowy? problem dotyczy tylko front office? czy również panelu?

tak default. W panelu admina przy produkcie miniaturka normalnie się ładuje lecz na stronie jakiegokolwiek nie ma.

 

Mam jeszcze pytanie jak przywrócić i ustawić w pozycji slider początkowy, ponieważ go usunąłem a chciałbym go przywrócić. 

Link to comment
Share on other sites

slider: moduły > pozycje, następnie odszukaj listy modułów o nazwie displayHome (nie displayHeader!)

odnajdź moduł slidera na tej liście i przeciąngij go na samą górę listy.

 

masz włączone friendly url? jeżeli tak, spróbuj je wyłaczyć i sprawdź czy wtedy obrazki zaczną działać (preferencje > seo & urls)

Link to comment
Share on other sites

Ze zdjeciami niestety dalej nic. Wylaczylem przyjazne urly ale nic sie nie zmienilo. Nie wiem tez jakie sa ew. odpowiednie wymiary wgrywanych zdjec. Wrzucam je jako jpg. Nie ma miniaturek ani nic tylko znaki zapytania. Dopiero jak dodam w zdjeciach format wielki i ustawie 600x600 i zaznacze produkty to mam takie male miniaturki przy produktach. Jak nie mam formatu to zdjecie w ogole mi sie laduje i wszedzie pojawia sie. ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...