Jump to content

Google indexelési állapot 0


dudikpal

Recommended Posts

Dec 13-án adtam hozzá a shopot, utána 1 héten belül feltöltöttem a sitemapot, azt 1 napon belül jelezte az oszlopoknál, hogy beindexelte, azóta így áll.

 

Ami nekem 0, az jelenti a megjelenést a találatok között?

Link to comment
Share on other sites

Ezekre gondoltam, remélem nem fogalmaztam eddig félreérthetően  :)

 

post-527581-0-78137000-1389123166_thumb.jpgpost-527581-0-19746500-1389123167_thumb.jpg

 

Jó, akkor várok, bár jelenleg éppen azon ügyködöm hogy piszokgyorsan megjelenjek mindenhol, különben lehúzhatom a rolót.

 

Most próbálkozom majd belőni valahogy a google struktúrált adatokat, meg az adatkiemelőt. Szerintetek is érdemes ezekkel foglalkozni? Sokat lendít a megjelenésen-helyezésen?

Esetleg tudtok valamit tanácsolni, mivel lehet gyorsítani-javítani a megjelenésen?

 

Eszetlenül regelek az shopgyűjtő oldalakra, apróhirdetéseket adok fel, amikbe próbálom belecsempészni a shop urljét  :rolleyes: , eddig ennyit tudtam kiokoskodni. 

Meg a termékeket, amiket kikapcsoltam, -mert valszeg már nem lesznek többet abban a formában- visszkapcsoltam, mert olvastam, hogy azt nem nézi jó szemmel a bot, ha 404-re fut.

Edited by dudikpal (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Indexeléssel kapcsolatban kérnék én is tanácsot. Kb három hónapja töltögetem az adatokat az új webshopba, amivel hamarosan leváltanám a régit. Korábban azt a tanácsot kaptam, hogy webáruház motor váltásnál nagyon ajánlott az átindexelés. Viszont most azt látom, hogy az új (ideiglenesen kerekparbolt.com domain-on futó webáruház) már most több oldalát indexeli a Google, mint a jelenleginek. (www.bikediscount.hu) 3350 találat, illetve 4120 találat. 

 

https://www.google.hu/#newwindow=1&q=site:%2F%2Fwww.kerekparbolt.com

 

https://www.google.hu/#filter=0&newwindow=1&q=site://www.bikediscount.hu

 

Most akkor szerintetek érdemes átindexeltetni, mielőtt az új webshopra irányítom a bejáratott domaint, vagy nem? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

2-3 nap után már lennie kell pár db-nak
nem hiszem, hogy kari miatt pihennének a scriptek...

 

Majdnem 3 hónap után is 0.

Más ellenőrzőben is azt mutatja:

 

post-527581-0-70899200-1395817819_thumb.jpg
 
Értem én hogy büntet a google, mert nem irányítottam át a régi oldalakat az újakra, na de ennyire?!
Link to comment
Share on other sites

Szerintem a Seotools.hu egy elég megbízhatatlan eszköz. Ha már ilyet használsz akkor inkább ezt:

http://www.seoquake.com  A toolbar bármely böngészőre telepíthető.

 

 

 

Majdnem 3 hónap után is 0.

Más ellenőrzőben is azt mutatja:

 

 
Értem én hogy büntet a google, mert nem irányítottam át a régi oldalakat az újakra, na de ennyire?!

 

Link to comment
Share on other sites

Hát átirányítódik a www.kutyafulualadar.hu a kutyafulualadar.hu-ra vagy sem? Ezt a Böngészőben láthatod. Ha igen, akkor remélhetőleg 301-gyel. Ez pedig az access.log-ban látszódik az apache-nál. (Lövésem sincs, hogy a cPanel világban ez látható-e egyáltalán)

 

Nekem ez van benne a haraputcaharom.hu domain alatt, ha behívok a www.haraputcaharom.hu-ra

 

"IP dátum + GET / HTTP/1.1 301 böngészőadatok-blabla www.haraputcaharom.hu"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hát átirányítódik a www.kutyafulualadar.hu a kutyafulualadar.hu-ra vagy sem? Ezt a Böngészőben láthatod. Ha igen, akkor remélhetőleg 301-gyel. Ez pedig az access.log-ban látszódik az apache-nál. (Lövésem sincs, hogy a cPanel világban ez látható-e egyáltalán)

 

Nekem ez van benne a haraputcaharom.hu domain alatt, ha behívok a www.haraputcaharom.hu-ra

 

"IP dátum + GET / HTTP/1.1 301 böngészőadatok-blabla www.haraputcaharom.hu"

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...