Jump to content

Opis szczegółowy - dostosowanie szerokości


Recommended Posts

Mam jeszcze jeden problem.

 

Szczegółowy opis produktu w niektórych przypadkach jest za szeroki i wychodzi poza środkową kolumnę w prawo pod prawy sidebar.

Widok w załączniku.post-628775-0-29211400-1388686773_thumb.

Opis szczegółowy był wgrywany z pliku CSV.

 

Czy jest możliwość, aby opis (mimo różnej szerokości był dostosowywany do wymiarów środkowej kolumny?

post-628775-0-29211400-1388686773_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka wychodzi na to, że grafika w opisie jest zbyt szeroka - dlatego wychodzi poza kolumnę, ale bez linka do strony ciężko coś konkretnego powiedzieć

Tak zgadza się, część opisów jest za szeroka (niestety nie mam tego jeszcze na serwerze żeby podejrzeć, tylko w xamppie na komputerze).

Czy jest jakiś sposób, aby opis dostosowywał się do szerokości środkowej kolumny.

 

W przeciwnym razie czeka mnie edycja kilkuset produktów :-(

Link to comment
Share on other sites

Na załączonym zrzucie widać, że napisy są w kolumnie i się w niej mieszczą - jedynie grafika wychodzi poza kolumnę.

Czy we wszystkich produktach masz taką samą grafikę u góry opisu produktu? - jeśli tak, to może wystarczy ją wyskalować i podmienic na serwerze - obeszłoby się bez edycji wszystkich produktów. Czy ta grafika ma zdefiniowane wymiary w opisie? - może tam je zmniejszyć?

Tyle mi przychodzi do głowy

Link to comment
Share on other sites

w tym przypadku wszystko przez ten obrazek

dodaj takie style do css:

#more_info_sheets img {max-width:535px!important; height:auto;}

powinno pomóc, jestem niemal pewien.... ale kto wie co z tego będzie ;) bez urla do strony ciężko ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...