Jump to content

EDITACE OBJEDNÁVKY V PRESTA 1.5


Ota

Recommended Posts

Ahoj vsem,

v Preste 1.3 jsem od vyvojare pouzival placeny modul pro editaci udaju na objednavce.

Pro Presta 1.5 jsem nasel pouze jediny modul or Orlique - Order manager.

Mate prosim nekdo dalsi tip, jak zmenit v Preste 1.5 a objednavce napr. cenu, mnozstvi, zrusit nebo zmenit typ platby, změnit dopravce, upravit individualni cenu za dopravu..atd..? Jsou toho mraky, co tento modul umi upravit.

Na druhou stranu se mi nechce verit, ze pro editovani objednavky v PS 1.5 existuje pouze jeden modul ?

Dekuji za tipy, jak zmenit detaily na objednavce.

Ota

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

tak to se omlouvám, ale já to nikde nevidím. Ani v přehledu objednávek, ani mezi moduly či na objednávce jako takové.

Mohou tedy požádat o radu ? to musí být nějaká blbůstka co jsem přehlédl.

Používám PS 1.5.6.

díky moc

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

opravdu to nevidím.

Objednávka stavu V Přípravě a vypadá takto - nic nejde editovat.

Další obrázek je z modulu, kde lze cokoliv editovat. Tak opravdu nevím kde dělám chybu :-(.

Nějaký nápad? Hledal jsem v nastavení, zda je zapotřebí někde povolit editaci objednávky, ale nic jsem nenašel.

PS156objednavkanoedit.JPGPS156objednavkamoduledit.JPG

Link to comment
Share on other sites

Tak už jsem doma.

Je to chyba Presty. Viz. toto vlákno http://www.prestashop.com/forums/topic/249662-edit-orders-prestashop-15x/

Pokud je objednávka vytvořena s modulem "CashonDelivery" tak nelze editovat produkty.

Ovšem i tak, pokud je vytvořena na bankovní převod, tak po změně statusu např. na Odesláno a vrácení zpět na čekáme na platbu, tak objednávka již editovat nelze.

Je to dosti nepraktické. Buď bych musel narazit na nějaký pěkný skript nebo si koupím modul.

Zde je Free skript na úpravy objednávek, i hromadné. Zde http://www.prestashop.com/forums/topic/185401-free-script-product-mass-edit-category-multi-edit-order-edit/?hl=order%20edit

Já to spíše vidím na koupení modulu.

Link to comment
Share on other sites

platbu v hotovosti pouzivam (vse v originalu prestashopu ) edit bez problemu ( mozna nejaky problem s pravem editovat ?)  zkus udelat cistou instalaci a manualni upgrade ( ne pres automat ) 

stejne je v 1.5.6 chyba ( manualni objednavka neukazuje totalprice ) je 1.5.6.1 tusim . 

 

jeste me napada cosi .... mozna to je tvuj problem . nemuzes editovat to co mas jako poslano  mozna maly bug v tabulce ( to bylo nekde kolem verze 1.5.1až3

 

zmen statu objednavky na jen Prijato 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj,

 

zkusil jsem instalaci 1.5.6.1. Je pravda, ze tvroba nove objednavky je zde uz funkční :-) v 1.5.6. nefunguje.

Ovšem editace je stále problémová, respetive nefunguje editace at zkoušéím jakékoliv stavy objednávky nebo různé platby.

Mám na mysli editaci ceny, množství, zboží. Divné.

Asi budu opravdu muset řešit modulem.

 

Máte někdo funkční editaci ceny a množství u zboží bez modulu v Prestě 1.5.6.1 ?

 

Ota

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj,

je to tak jak píše Cube-IN.

I tak mi možnosti editace Presty nestačili, tak jsem si koupil Orlique modul, který vypadá, že funguje. Možnosti Orlique jsou dalekosáhlé a jak to vypadá tak pro 1561 funkční.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...