Jump to content

[çözüldü] Admin girişte hata

camoka

Recommended Posts

Merhaba

prestashop v1561 kurulumu yapıyorum herhangi bir hata yok. Admin girişinide yapıyorum. Ancak adminde herhangi bir değişiklik yapmak istediğimde admin giriş ekranına dönüş yapıyor. Bazan iki üç kere giriş yapmama rağmen admin panele giremiyorum, girsem de sürekli aynı hata oluyor ve birşey yapamıyor tekrar admin panel girişine dönüyor. Üç kez kurulum yaptım hatta otomatik kurulum yaptım yine aynı sonuç. 
böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu? çözümü biliyor musunuz?

hosting firmasının yanıtı

Sayın Müşterimiz,Problem çözülmüştür. Check the IP address on the cookie "No" configurasyonu üzerinde değişiklik sağlanmaması gerekmektedir. İyi çalışmalar dileriz.Saygılarımla.

şimdilik sorun yok gibi gözüküyor

yardımlarınız için teşekkür ederim

Edited by camoka (see edit history)

Merhaba

prestashop v1561 kurulumu yapıyorum herhangi bir hata yok. Admin girişinide yapıyorum. Ancak adminde herhangi bir değişiklik yapmak istediğimde admin giriş ekranına dönüş yapıyor. Bazan iki üç kere giriş yapmama rağmen admin panele giremiyorum, girsem de sürekli aynı hata oluyor ve birşey yapamıyor tekrar admin panel girişine dönüyor. Üç kez kurulum yaptım hatta otomatik kurulum yaptım yine aynı sonuç. 

böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu? çözümü biliyor musunuz?

hosting alanınızda yeterli boş alan varmı acaba?

boş alan varsa sorun olmaması gerekli login olmayı denerken ne hatası veriyor 

Yanlış bilgi olmasın bu işlem boş alan ile alakalı değildir, eğer hosting alanınız da yer kalmadıysa sadece ürün ekleyemezsiniz, ürün eklenmediği için sistem sizi dışarı atmaz...

Arkadaşın aldığı hata farklı, prestashop cache(önbellek) sistemi diğer yazılımlara göre daha gelişmiştir, bu sebeple hosting bu cache(önbellek) sistemine destek vermiyor ise veya bazı kısıtlamaları var ise bir kaç işlem sonrası sistem sizi dışarı atacaktır...

Daha önce sizin başınıza gelmemiz olabilir, fakat 20'e yakın müşterimin aynı firma ile alakalı sorunu oldu, ilgili firma bu sorunu çözemedi veya çözmek istemdi...

Zaten bu hosting paketini kullanan arkadaşlar fantezi olsun diye e-ticaret sitesi açmak isteyen arkadaşlar, ilgili hosting paketine ip ataması ve ssl sertifikası kurulumu gerçekleştirilememektedir...

Aynı firmanın e-ticaret paketine geçmeleri gerekmektedir...