Jump to content

Rádió gombok eltűnése


looksha

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Érdekes problémával szembesültem. Az admin felületen és az oldalon is eltűntek a rádió gombok. Így a vásárlásnál a szállítási és vásárlási feltételeket sem lehet kipipálni. Bezártam mindent és egy negyed óra múlva újra megnéztem, akkor rövid ideig működtek, most ismét eltűntek. Van erre valami beállítás (ha jól emlékszem valami lenyíló menüt bejelöltem, de most nem találom) vagy telepítsem újra az egészet.

Link to comment
Share on other sites

Most egyébként ismét működik a Chrome-ban is. http://kerekparbolt.com/megrendeles Lehetséges, hogy valami vírus lenne? Egyébként már meg szerettem volna kérdezni, hogy hogyan szoktátok a biztonsági mentést készíteni. Lementeni időnként au egész webáruházat a saját gépre? Lehet, hogy hülye kérdés, de most egy teljesen más, hostolt alkalmazást (Shopfactory) használok, amivel a saját gépen állítom elő az egész webáruházat, ami ott is működik szerver nélkül is. Ezt a filezilla-val töltöm fel a tárhelyre. A Presta esetében mi a jó megoldás, hogy egy krach esetén mentse az ember a sok befektetett munkát?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...