Jump to content

wyświetlanie cech - błąd?


cezarybobinski

Recommended Posts

Witam,

 

w sklepie mam zapisanych ponad 1000 cech (tego wymagają produkty) jednak wyświetla się tylko cześć z nich w Panelu administratora (pierwsze 50) przez co nie mogę edytować pozostałych.

 

Czy istnieje jakiś sposób na zwiększenie liczby wyświetlających się cech w PA?

 

Pozdrawiam

Cezary

Link to comment
Share on other sites

Najwyraźniej liczba cech na stronie dotyczy również liczby wartości. Domyślnie to jest właśnie 50, ale możesz ustawić nawet 300.

W Twoim przypadku pewnie trzeba będzie zmodyfikować trochę controllery admina żeby móc wyświetlać więcej wartości.

 

Co Ty masz za cechy że aż tyle wartości przyjmują? Jesteś pewien, że potrzebujesz aż tylu wartości? Może lepiej to rozbić na więcej cech...

Link to comment
Share on other sites

Wartości cech dotyczą modeli samochodów, więc nie mogę się tego pozbyć jak chcę filtrować produkty. Ustawienie o którym mówisz 5-, 100 i 300 dotyczy tylko cech, przy wartościach nie ma takiej opcji. Nie można przerzucać stron podczas przeglądania wartości cech.

 

"zmodyfikować trochę controllery admina" możesz rozwinąć?

 

Pozdrawiam

Cezary

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę znaleźć konkretnego miejsca. Doszedłem w kontrolerze do funkcji getlist, ale ma ona ustawiony $limit = false, więc na pierwszy rzut oka wszystko powinno być ok. Jesteś pewien że nie widać wszystkich wartości? Może z boku pokazuje się pasek przewijania albo zwyczajnie nie ładuje paginacji dla większej liczby wartości. Zrób screena całej strony z rozwiniętą listą wartości (przyda się tu dodatek do Firefoxa o nazwie Fireshot), ewentualnie zrób export  z bazy danych wszystkich tabel zaczynających się od ps_feature (powinno być 6; prefix może być inny niż ps_) i załącz plik do posta. Ostatecznie możesz podrzucić na priva adres i dane dostępu do admina.

Edited by Sharak (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...