Jump to content

Kombinátor zboží + obrázek barvy


kubik104

Recommended Posts

Ahoj,
mam trosku problem, od kazdeho zbozi, mam cca 120kombinaci (barvy a rozmery)

nevite, zda existuje nejaky modul, nebo jak to udelat, abych v kombinatoru zbozi mohl primo k dane kombinci (barve) priradit i obrazek?

Nebo nejakej figl, jak to obejit? Je fajn ze mi to vytvori 120druhu zbozi... ale kazdy musim editovat a pridavat k nemu jinou barvu... hmm?

pokud nic neexistuje... tak nabizim 1000Kč (40 Euro) za vyrobu

nebo samolepky v hodnote 2000Kč v mem eshop

12394_NT8QjEckfnsyaFurFSI0_t

Link to comment
Share on other sites

@ mamejeradi.cz

trosku to upresnim...

vyrobim zbozi, priradim k nemu 14 obrazku (barev)

skocim do kombinaci

otevru kombinator

vyberu si rozmery... pridam

vyberu si barvu... pridam

stisknu generovat / vporadku se vse vygeneruje (122 moznosti)

a ted musim ale kazdou moznost editovat a priradit k ni (odfajfkovat) obrazek, jehoz barva odpovida atributu

______________

tak a ja chci, primo priradit jiz v kombinator, ze zluta barva je obrazek 01.jpg, oranzova barva je 02.jpg atd...

vysledne to vypada takto v FO

kliknu na cernou, obrazek se zmenim v cerny napis "Max"... vyberu z listy barvu cervenou, obrazek se zmeni na cerveny napis "Max".

pokud totiz nepriradim ke kazde kombinaci obrazek, tak se obrazek sam od sebe nezmeni... nahledy vsech byrev dole, jak je to defaultni, mam odstraneny... chci proste vybrat zbozi, automaticky mit nahled a objednat...

je to pochopitelne? :D

12439_IyQRLER4DShPSv3BtHMS_t

Link to comment
Share on other sites

ano kombinace kde ma byt i obrazek je nutny delat ruco ve smyslu: vybrat atributy k sobe a knim hned vybrat obrazek pak to teprve ulozit jako kombinaci.Takto by to melo byt od verze PS1.1f


a muzete mi prosim kdyztak zaslat printscreen jak to vypada? Ja si stale myslim, ze to nejde a ze mi asi nerozumite :D

Kdyby byl ten printscreen, jak prirazujete v kombinatoru i obrazky, byl bych moc rad :)
Link to comment
Share on other sites

a jak priradim k atributu obrazek? to nechapu :)

skupina atributu: barva

atribut: cervena

barva: #CF010D

vzorek: "to neni prece obrazek produktu, ale obrazek barvy, ktery se zbrazi v palete barev"


jak priradim obrazek k atributu barvy? :D asi jsem vazne debil

Link to comment
Share on other sites

No ja to delam tak, ze dam barva treba modra, velikost treba 68 a pak je tam selectbox (dva radky nad tlacitkem PRIDAT ATRIBUT) a tam si vyberu ten obrazek, ktery chci priradit k danemu atributu, bohuzel to predpoklada to co pises vyse, ze si nejprve vsechny ty obrazky, ktere pro dany produkt mas, navkladas v casti obrazky. Venku na webu to pak vypada treba takto: http://www.baby-bazarek.cz/43-jednobarevny-frote-overal.html Coz chapu je pri mnozstvi ktery pises na zblbnuti, ale urcite by se to nejak osefovat dalo, aby to bylo user friendly ;-)

Link to comment
Share on other sites

No ja to delam tak, ze dam barva treba modra......


presne tak... toto mi jde taky... ale proste mu nedokazu rict... ze modra barva jako atribut... po kliknuti... zobrazi modrej produkt... no to je fuk...

jinak peknej web... jsem se nechal trosku inspirovat :)
Link to comment
Share on other sites

Mno ale testni na tom odkazu co jsem ti poslala, kdyz v selectu barva vyberes bila nacte ti to bile overal, kdyz vyberes modra, nacte ti to modrej, teda jestli to neni to ceho se snazis dosahnout, tak sem to asi taky nepochopila o co ti jde ;-)

Dekuju, vyridim muzovi, ale bacha s tou inspiraci, je to zakazkovej design, takze autorskej zakon ;-)

Link to comment
Share on other sites

jj nemam to stejny :D jen se mi libily ten styl leveho a praveho menu... takze neco obdobne :)

jinak toto mi funguje to jo...

ale ja nevim zda mluvime o tom samem... ja se to snazim udelat v kombinatoru... obrazek je uplne nahore... a to asi nejde...

Link to comment
Share on other sites

vsak tady vejs nekdo psal proc to neresis pres normalni atributy, jako ostatni, kteri se tak v podstate dopracuji stejneho vysledku, muzu klido k tomu vyrobku co sem posilala link aji zobrazit barevny ctverecky primo ve vypise pro zakaznika. Pripadne teda posli, kde je mozny se podivat na ten jak rikas kombinator jak funguje.

Link to comment
Share on other sites

to je fajn :D ale ja nevim jak :D a to tu stale resim :D byl bych moc rad, kdyby mi nekdo poslal printscreen toho jak to ma vypadat a kde to nastavit...

jinak kombinator je soucasti presty... (1.2.4)... kdyz vyrobis zbozi, tak nahore das kombinace a je tam nasledne odkaz "kombinator zbozi" (mam to anglicky) tak nevim zda je to presne takto, ale je tam u toho ikonka palety

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...