Jump to content

Moderace fóra


boomer

Recommended Posts

Zdravím všechny,

Právě jsem dostal moderátora. Na seznamu úkolů mám hlavně potírání spamu a zařazování témat do správných kategorií.

Rád bych požádal o toleranci:) a případnou pomoc, např. když nějaký ten spam minu...tak PM pls.

Dále dejte vědět pokud potřebujete editovat nebo zamknout příspěvky.

Jinak jsem se díval, že většina témat je v našem českém fóru zařazena v hlavní diskuzi. Správně by měly být všechny příspěvky zařazené do odpovídajícího fóra - Instalace, konfigurace, Hlášení chyb, Vývoj a moduly ...

Asi bych se držel anglické kategorie a požádal o přidání následujících fór:

Čeština: pro všechno okolo překladu
Šablony: pro vše kolem designu
Marketplace: pro nabídky a poptávky prací za úplatu

Mohu se to pokusit všechny příspšvky časem roztřídit do správných fór.

Pokud máte nápady, tipy a dotazy k tématu, připište je sem.

Každé fórum je vždycky tak dobré jak dobré má členy, takže je to na Vás:)
Každopádně faktem je, že spousta českých hlav dohromady dokáže moc!

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Boomer!

Som veľmi rád, že naše fóra Slovenské aj České majú konečne moderátorov. Na oboch fórach sa pletú témy jedna cez druhú a už je veľmi ťažké sa v nich orientovať.

Prajem Ti veľa pevných nervov a úspechov pri tejto práci a pridávam k Vašim Českým hlavám aj svoju Slovenskú. Samozrejme vždy ak to bude možné Ti budem pri tejto práci nápomocný.

Stále však preferujem spojenie oboch fór t.j. českého a slovenského do jedného aby sme nemuseli čítať obidve fóra, skákať z jedného do druhého a dávať odkazy na vyriešené problémy raz do jedného raz do druhého fóra. Kľudne by pre čs fórum mohli byť dvaja moderátori veď práce je hocikoľko.

Toto isté so napísal aj nášmu moderátorovi a možno spojenie oboch fór by mohla byť spoločná úloha.

Link to comment
Share on other sites

Diky za podporu:) (Merci pour le soutien).

Co se týče spojení fór, bylo by to jen pozitivní, já jsem určitě pro a už jsem se tu k tomuhle tématu předtím i tak vyjadřoval.
Víc hlav, skoro identický jazyk a koncentrace energie na jednom místě. Než řešit ty samé otázky v českym i slovenskym foru, proč je neřešit ve více lidech v československym?

Můžeme třeba přejmenovat naše na čs a z vašeho tam našoupat obsah, pak už vše půjde jen do jednoho.

Myslim, že to může přinést oživení.

Každopádně s takovou věcí musí souhlasit většina zúčastněných.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...