Jump to content

Nefunkční odkaz v mailu pro sledování zásilky


bohumilb

Recommended Posts

Zdravím,

prosím poradíte jak řešit?

V e-mailu došlém zákazníkovi o zboží na cestě (který dojde po zadání sledovacího čísla zásilky) zcela chybí jakýkoliv odkaz na kliknutí, aby zásilku sledovat mohl. Mám Prestashop 1.5.5.0.

 

V nastavení PŘEPRAVA ZBOŽÍ - DOPRAVCI samozřejmě mám url se zavináčem:

http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php?barcode=@&locale=CZ&send.x=-536&send.y=-614&send=submit&go=ok

a v mailu dojde jen:

 

Můžete sledovat svou zásilku přes následující odkaz:   Můžete zkontrolovat svou objednávku a stáhnout si fakturu ze stránky "Historie objednávek" Vašeho zákaznického účtu kliknutím na odkaz "Můj účet".
 

Díky! BB

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Tá funkcia funguje ibaže neviem prečo ale iba na objednávky ktoré sú prijaté po nastavení odkazu u prepravcu.

Znamená to že keď si dnes o 18:00 pridal ten odkaz k prepravcovi tak až objednávky prijaté od dnes 18:00 budú podporovať túto funkciu.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, asi nerozumím, nebo mi to stále nejde - ten odkaz u české pošty se zavináčem (tedy šablonu odkazu) jsem nastavoval někdy před 2 týdny, od té doby už jsem pobral několik objednávek ke kterým jsem číslo zásilky vkládal a nikde nic ..... žádný odkaz v mailu. 

Přitom samozřejmě když se v zákaznické administraci podíváme, tak tam číslo zásilky vidět je.

 

 

EDIT - tyjo já jsem trotl, já jsem si to vyzkoušel u jiné objednávky, kde nebylo zvoleno převzetí osobně a tam už to jde ... prostě už kombinuju blbosti .... díky za ochotu. Já jsem si totiž chtěl při tom v reálu vyzkoušet minimální platbu přes paypal ...

Edited by bohumilb (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...