Jump to content

netto ár jelenik meg


looksha

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Kezdő felhasználó vagyok és tanácsot szeretnék kérni. Az árak megjelenésével van probléma, amivel elakadtam. Szeretném, ha bruttó árak jelennének meg, de nettó árak jelennek meg, amire csak a kosárban kerül rá az áfa. A hiba itt látható: kerekparbolt.com  Minden segítséget megköszönök. 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm Feri!

 

Részben megvan, viszont ha a pénznem-re kattintok a következők jelennek meg: Valuta neme

ISO kód

Szimbólum

Formázás

Tizedes jegyek

Engedélyezés

 

Viszont az áfa (tax) bekapcsolást a pénznem-nél nem látom

Link to comment
Share on other sites

Customers separator_breadcrumb.png Groups separator_breadcrumb.png Edit

Price display method választó : Áfával, vagy nettó közül lehet választani vevőcdoportra.

Ott kell beállítani, ha a többi beállítás (lásd fenn) már rendben

 

Nagyon köszönöm PapaDoc!!! Erre nem gondoltam, nagyon sokat segítettél!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Nálam is hasonló eset történt a napokban.

A vásárló jelezte, hogy más árakat lát, ha nincs bejelentkezve és magasabb árakat látott regisztráció után, így nem mert rendelni. Kiderült, hogy alapban a nettó árakat látta, regisztráció után pedig a bruttó árakat. Minden rendben be van állítva, idáig senki nem panaszkodott ilyen problémára. Csináltam egy próbavásárlást, de nálam nem jött elő ilyesmi.

Később kiderült, hogy a hölgy külföldről akart rendelni, Magyarországi átvétellel. Most, ahogy olvasom ezt a témát, pont jó példa a problémámra.

Ezek szerint erre felkészülve be kéne állítanom valahol azt, hogy bármely országból megnézik a shoppot, akkor bruttó árakat lássanak???

 

Köszi előre is.

 

PrestaShop™ 1.5.4.0

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm mindkettőtöknek a választ. Délután megcsináltam az összes ország hozzáadását, bár nem maradnak bekapcsolva, ha visszamegyek, de gondolom hozzáadódtak így is. Majd valahogy megpróbálom leteszteltetni, hogy tényleg működik-e így, bár ez egy egyedi eset volt. :)

Még egyszer köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...