Jump to content

1.5.4.0 – Slevové kupóny


agramon

Recommended Posts

Zdravím a chtěl bych se zeptat na dvě věci.

 

1) umí základní presta slevové kupóny? Fungovat by měl tak, že pokud zákazník (kterýkoli) při objednávce zadá kód, tak aby získal slevu třeba 20%

 

 

2) dá se nějak docílit aby mě objednávky (jako provozovateli) chodily do mailu a nemusel to furt chodit kontrolovat přes administraci?

 

Pokud někdo ví, budu rád za jakoukoli radu..

Edited by agramon (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nikdo fakt netuší jak na ty slevy? Kupon mám asi nakonfigurovaný přes Cenová pravidla >> Pravidla pro košík, ale ten kupon se nikde nezobrazuje.. ani žádné políčko pro zadání kódu kuponu se během kroků objednávky nikde nevyskytuje..  :(

Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Akú verziu máš inštalovanú?

Na kupóny je vytvorená samostatná záložka v administrácii.

 

A k tej druhej veci - stačí zapnúť modul Mail alerts a nastaviť si zasielanie nových objednávok na mail.

Neviem však prečo nechceš používať administráciu keď podľa obchodných podmienok musíš zákazníka informovať o stave objednávky a lepšie sa to robí cez statusy v admine než keby si mal ručne písať mail pri odoslaní :)

Link to comment
Share on other sites

Nikdo fakt netuší jak na ty slevy? Kupon mám asi nakonfigurovaný přes Cenová pravidla >> Pravidla pro košík, ale ten kupon se nikde nezobrazuje.. ani žádné políčko pro zadání kódu kuponu se během kroků objednávky nikde nevyskytuje..  :(

Pole pro zadání kupónu se zobrazuje, když zobrazíš košík a máš alespoň jeden kupón platný (v1.5.6.0).

Link to comment
Share on other sites

No už jsem na to přišel.. ano, ono se tam to pole pro kód kupónu zobrazovalo zřejmě celou dobu, jen se mě nezobrazovalo ve FF, v chrome a IE je to ale bez problémů.. ve FF to vidím jen přes funkci "nové anonymní okno" a to i potom co jsem promazal cookies, divný..

 

WEBDVL: aha, Mail alerts jsem neznal.. díky, funguje to..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...