Jump to content

Dodatkowy formularz kontaktowy (stwórz własną kompozycję)


Recommended Posts

Witam.

 

Mój klient zazyczyl sobie ciekawa rzecz. A mianowicie blok w ktorym bedzie znajdowal sie obrazek narzedzia a po wcisnieciu bedzie mozliwosc stworzenia wlasnej kompozycji legowiska dla zwierzaka. Chodzi o kolor, rozmiar i opis danego legowiska. Czyli po prostu po wcisnieciu na ten obrazek w bloczku wyskoczy formularz kontaktowy z innymi opcjami niz ten ktore posiada standardowy formularz presty.

Teraz pytanie... czy istnieje jakis dodatkowy modul bloku takiego lub np. modul samego formularza, ktory bym podlinkowal pod ten obrazek (a obrazek zrobilbym za pomoca html boxa pewnie) ?

Z gory dziekuje za podpowiedzi w tej sprawie bo w sumie nie wiem czy w ogole istnieje mozliwosc stworzenia czegos w tym stylu.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nie no moj klient chce oddzielny w ogole formularz tak mi to opisal przynajmniej... zeby nie mialo to z tamtym nic wspolnego :) A moze daloby rade skopiowac jakos ten formularz wbudowany w preste pod inna nazwa ? Czy nie ma szans ? Presta 1.5.5

Link to comment
Share on other sites

chodziło mi raczej byś stworzył drugi taki sam formularz w którym będzie e-mail, box textowy  itd a pod nim okno w którym można skomponować swój koszyk dla psa. który zostanie wysłany w formularzu jako .png np ;) 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...