Jump to content

ÜRÜN OLUŞTURURKEN RESİM EKLEYEMİYORUM?

galatasaray

Recommended Posts

Bu mesajı okuyupta cevaplamak için çaba gösteren herkeze baştan teşekkür etmek isterim.
Bir kaç gündür uğraşıpta başa çıkmadığım bir sorunla uğraşmaktayım. Sorunum prestashop türkçe olarak eksiksiz ve tam kurdum. admin panelinden giriş yapıp istediğim değişiklikleri yaptığımda sadece yazı özelliklerini ekleye biliyor veya değiştire biliyorum. Ürün ile ilgili resim eklediğimde resim yoksa onun yerine çıkmasını istediğimiz başka bir resim çıkıyor bazıları bayrak bazıları istediği resmi göstertiyor. bende ayarlardan resim yoksa logomun çıkmasını için ayar çekmiştim. Bu istediklerimin hepsi oluyor ama ürün ile ilgili resim eklediğimde mesela nootbook o resim çıkmıyor logom çıkıyor. Üürn eklerken hangi bölümden girilip resim ekliyeceğimi biliyorum onda bir sorun yok ama dediğim gibi bütün işlemleri yapmama rahmen o ürünle ilgili resmi yüklemiyor. Bu konuda yardımlarınızı acil bekliyorum....

sen tekrar prestasop u kur bence çünkü anlattıklarına bakılırsa sağlıklı çalışmıyor sistem bide kullandığın sürüm 1.2 ise 1.1 e geçmeni öneriyorum. çünkü şu an 1.2 nin türkçeleştrilmesinde hatalar var ...