Jump to content

Edycja stopki - jak usunąć Bestsellery


Recommended Posts

moduł który został usunięty jest tylko "dodatkiem" który wyświetla najczęściej kupowane w bloku (w jednej z kolumn)

to o czym mówsz to "feature" prestashop, tj. jedna z domyślnych opcji w sklepie która działa niezależnie od zainstalowanych modułów (gdyż nie jest to moduł).

 

aby ten link usunąć musisz wyedytować moduł blockcms (modules/blockcms/blockcms.tpl) jest tam kod odpowiedzialny za wyświetlanie linka w stopce. Wystarczy go usunąć.

 

pamiętaj jednak, że usunięcie linka to tylko usunięcie linka, feature wciąż będzie "istniał" (niewiczony)

Link to comment
Share on other sites

najłatwiej to zrobić za pośrednictwem back office (o ile korzystasz z prestashop 1.5.4+) 

na stronie advanced parameters > performance tab przy informacji o "cache" jest button do wyczyszczenia cache.

 

na tej samej stronie jest opcja do włączenia "wymuszenia kompilacji" jednorazowo włącz tę opcję i odśwież stronę sklepu

Link to comment
Share on other sites

Mam wersję 1.5.6.0. W zaawansowane>wydajność wymusiłem kompilację i wyczyściłem cache buttonem "wyczyść cache smarty i autoload". I niestety Bestsellers w stopce dalej jest.
Więc chciałem usunąć tak jak pisał pbpo z blockcms.tpl z themes/nazwa_theme/modules/blockcms. Tylko tutaj znalazłem coś takiego co trochę inaczej wygląda niż linia usunięta z modules/blockcms:

{if !$PS_CATALOG_MODE}<li class="item"><a href="{$link->getPageLink('best-sales')|escape:'html'}" title="{l s='Top sellers' mod='blockcms'}">{l s='Top sellers' mod='blockcms'}</a></li>{/if}

Czy to o tą linię chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...