Jump to content

Moduł Tagów blocktags - tagi tej samej wielkości


Recommended Posts

Czy można edytować w wersji 1.5.6 i jak oraz gdzie moduł tagów tak, żeby pokazywał wszystkie tagi tej samej wielkości, wszystkie tego samego rozmiaru tekstu (wielkości czcionki) oraz, żeby czcionka nie była pogrubiona ?

Ilość tagów można ustawić w "konfiguruj", ale tylko to.

Czy takie ustawienie o jakie mi chodzi nie ma niekorzystnego wpływu np. na pozycjonowanie ?

Link to comment
Share on other sites

{foreach from=$tags item=tag name=myLoop}
<a href="{$link->getPageLink('search', true, NULL, "tag={$tag.name|urlencode}")|escape:'html'}" title="{l s='More about' mod='blocktags'} {$tag.name|escape:html:'UTF-8'}" class="{$tag.class} {if $smarty.foreach.myLoop.last}last_item{elseif $smarty.foreach.myLoop.first}first_item{else}item{/if}">{$tag.name|escape:html:'UTF-8'}</a>
{/foreach}

zamieniamy na:

{foreach from=$tags item=tag name=myLoop}
<a href="{$link->getPageLink('search', true, NULL, "tag={$tag.name|urlencode}")|escape:'html'}" title="{l s='More about' mod='blocktags'} {$tag.name|escape:html:'UTF-8'}" >{$tag.name|escape:html:'UTF-8'}</a>
{/foreach}

wszystko w pliku .tpl modułu (blocktags.tpl)

Link to comment
Share on other sites

podmieniłem w blocktags.tpl tak jak pisałeś, ale nie działa.

Dalej wyświetla pierwszy tag duży i boldem.

Skasowałem
W blockatgs.tpl teraz mam tak:

{if $tags}
	{foreach from=$tags item=tag name=myLoop}
		<a href="{$link->getPageLink('search', true, NULL, "tag={$tag.name|urlencode}")|escape:'html'}" title="{l s='More about' mod='blocktags'} {$tag.name|escape:html:'UTF-8'}" >{$tag.name|escape:html:'UTF-8'}</a>
	{/foreach}
{else}
Link to comment
Share on other sites

Teraz zamieniłem to co napisał vekia w blocktags.tpl tak jak sugerował wzr1one czyli themes/default/modules/blocktags i jest ok.

Dziękuję Wam.

 

Gdzie mogę zmienić wielkość czcionki tagów ?

 

Jak na karcie produktu wpisuję tak z nazwą miast to wszystkie pokazuje od wielkiej litery nawet jak wpisuję małą. Natomiast "polska" zawsze wpisuje mi małą, nawet jak wpiszę dużą. No i głupio to wygląda. Czy można to ustawić tak żeby wszsytko wpisywało np. z dużej litery ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...