Jump to content

"Nem tudunk szállítani." üzenet


visztani

Recommended Posts

sziasztok!

 

lenne egy problémám ps 1.5.6.0-ban a szállítókkal/szállítással kapcsolatban.

 

létrehoztam egy új szállítót: személyes átvétel, ami ingyenes.

 

fizetésnél mindig ezt az üzenetet kapom:

 

"Nem Tudunk szállítani."

 

 post-731371-0-37711000-1385628306_thumb.jpg

 

 

zónák (szállítón belül és a lokalizációnál) stimmelnek,

 

próbáltam megadni intervallumot is megadni a szállítóra súly vagy ár szerint, de ugyanez.

 

próbáltam a szállítót direktben megadni a terméknél (így mintha működött volna korábban, de most így sem).

 

meg még ki tudja, mit (nagyon sokszor, sok mindent).

 

tudna valaki segíteni?

 

köszi!

Link to comment
Share on other sites

elvileg azt jelzi, hogy nincs érvényes szállító

a szállítás fülnél legalul, be kell állítani az összegeket

súly és értéknél ki kell tölteni az értékhatárokat.

szállítás/szállítók fülnél, aktív szállítók legyenek, bepipálva a szállítási díj használata

a szállítók benne kell, hogy legyenek az eu zónában

nagyjából ennyi

most el kell mennem, de ha nem boldogulsz, küldj egy admin elérést privátba és megnézem este

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nálam ilyen akkor volt (de működő motornál, tehát minden szállítási dolog stimmelt) amikor bekapcsoltam a fejlett raktárkezelést.

Amint kikapcsoltam megjavult. Nálad ez nincs bekapcsolva?

 

de igen, be van kapcsolva.

 

és nyert, ez volt a gond. köszi!

 

ezek szerint a kettőt nem lehet együtt használni? :(

Link to comment
Share on other sites

Őszintén szólva még nem tudom... csak erre a hibajelenségre figyeltem fel egyszer. Meg fogom későbbiekben nézni mert egy ügyfelemnek kelleni fog a kettő együtt.

 

köszi!

 

egyelőre azt gyanítom, hogy csak akkor nem működik a dolog, ha a fejlett raktárkezelés be van lőve a terméknél és a készletkezelés manuálisra van állítva.

 

raktárból menne sztem, de nekem egyelőre nem sikerült elérnem, hogy a megrendelt cikkeket a fejlett raktárkezelés menüpont alatt a rendszer betegye a raktárba. de elvolvasom a doksit majd, biztosan én rontok el valamit...

Link to comment
Share on other sites

köszi!

 

egyelőre azt gyanítom, hogy csak akkor nem működik a dolog, ha a fejlett raktárkezelés be van lőve a terméknél és a készletkezelés manuálisra van állítva.

 

raktárból menne sztem, de nekem egyelőre nem sikerült elérnem, hogy a megrendelt cikkeket a fejlett raktárkezelés menüpont alatt a rendszer betegye a raktárba. de elvolvasom a doksit majd, biztosan én rontok el valamit...

 

na! a megrendelőkön keresztüli készletezés még nem megy ugyan, de a sejtésem beigazolódott, azaz amennyiben fejlett raktárkezelés van beállítva és manuális készletmegadás, nem megy a szállítás.

 

amennyiben fejlett raktárkezelés és nem manuális, akkor megy a szállítás is.

 

köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...