Jump to content

POMOOOC


Gaston17

Recommended Posts

Prosím, prosím, potřebuju nutně pomoct :( Předem upozorňuju, že jsem uplny panic co se tyce tvorby webu, ale jsem odhodlany se pilne ucit :) Uz jsem presel par uskali nez jsem se dostal k samotne instalaci, ale nakonec jsem to zvladl a instalaci spustil ... tady vsak nastal problem ... zasekl jsem se u tretiho kroku (system configuration). Neco vyplnuju spatne pac me to nechce uznat verify :( Muzete mi pls nekdo detailne popsat co mam kde vyplnit. Byl bych vam moc vdecny. Jen doplnuju ze hosting mam na webzdarma.cz. Predem diky moc, bez napovedy se nehnu :(

Link to comment
Share on other sites

Jen pro upresneni a lepsi orientaci vypisuji udaje ktere je potreba v "system configuration" vyplnit:

Database server name:
Database name:
Login:
Password:


Vim ze je to trapne, ale nevim proste jestli to dobre chapu :( Login a heslo je na webzdarma nebo sem? A Database server name a Database name asi taky vyplnuju blbe :(

Link to comment
Share on other sites

Database server name:servr kde je databáze
Database name:jmeno databaze
Login:přihlašovací jméno k databázi
Password:heslo k databázi


Jj, to je mi jasny, vice mene :) Jen nevim jako jak to vyplnit Database server name, nevim proste co presne tam napsat ... adresa meho planovaneho obchodu je samolepkyzlin.webzdarma.cz, tak nevim jestli to nebo jen webzdarma treba nebo localhost (coz je tam prednastavene) Jsem tragicky vim :( nemas icq, bylo by to rychlejsi asi :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...