Jump to content

Próg Darmowej wysyłki w zależności od sposobu dostawy


Recommended Posts

Witam,
Poszukuję modułu do konfiguracji sposobów wysyłki w taki sposób aby w zależności od wybranego dostawcy móc również wyznaczyć próg cenowy uprawniający do darmowej wysyłki. Przykładowo dla poczty polskiej przy wyborze płatności na konto darmowa wysyłka zaczyna się od 100 złotych. Przy wyborze kuriera przy wpłacie na konto 300 złotych, przy płatności za pobraniem pocztą polską 200 złotych, itd, itp.
Takie możliwości mam przy obecnej platformie sklepowej i brakuje mi tego w preście.
Zna ktoś taki moduł czy trzeba to pisać od zera ? Jeśli nie ma czegoś takiego to chętnie zlecę napisanie takiego modułu.

Edited by agland (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Z tego co zapoznałem się z presta to ustala się w backoffice zakres cen i wysyłki przy jakiej kwocie ma być darmowa sam to ustawiałem ostatnio zakładka wysyłka i tam sposoby dostawy tworzysz i np tworzysz kuriera nazwa ile dni dostarcza logo i 2 zakładka jest lokalizacja i koszt i na samym dole ustawia się wagę lub kwotę przy jakiej ma być darmowa wysyłka i jak tam już stworzysz to już później dodajesz w zakładce przy dodawaniu produkty i po problemie

Link to comment
Share on other sites

Próbowałem w backoffice ale z tego co się orientuję to można ustalić próg darmowej wysyłki tylko raz ogólnie dla wszystkich płatności. a ja chciałbym to rozbić na pocztę polską, kuriera - dla każdego rodzaju wysyłki różne progi darmowej wysyłki. Ma dla mnie znaczenie jedynie wartość zamówienia od której będzie taka wysyłka. Waga nie ma znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
×
×
  • Create New...