Jump to content

PayPal Europe a Presta 1.5.6


maposka

Recommended Posts

Ahoj, prosím může mi někdo poradit co s PayPalem? Mám ho všude povolený, když povolím měnu zákazníka, při objednávce hlasí, že nejsou nainstalovány žádné platební moduly. Musím jen na konkrétní měnu - třeba Eura... a to je na nic, potřebuji aby s ním mohl platit kdokoli  a byl multiměnový. Prosím poraďte...

Díky

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No já mám k PayPal účtu přiřazeny asi 4 měny. V shopu už jsem ze zoufalství nechala jen Eura a Koruny. Měna zákazníka - to mi nefunguje pak vůbec nic. A jde mi zaškrtnou (povolit) PayPal buď jen EUR NEBO Koruny. Nelze obojí- a to mi štve, chtěla bych aby bylo možno platit Paypalem oběma měnami....

Link to comment
Share on other sites

No já mám k PayPal účtu přiřazeny asi 4 měny. V shopu už jsem ze zoufalství nechala jen Eura a Koruny. Měna zákazníka - to mi nefunguje pak vůbec nic. A jde mi zaškrtnou (povolit) PayPal buď jen EUR NEBO Koruny. Nelze obojí- a to mi štve, chtěla bych aby bylo možno platit Paypalem oběma měnami....

 

Když je správně nakonfigurován modul PayPal a měny, které máte v obchodě, jsou nastaveny i ve vašem účtu PayPal Business, s nastavením na měnu zákazníka by neměl být problém.

 

Doporučuji odstránit původní modul PayPal a nainstalovat nejnovější verzi.

 

Aktuální verzi modulu PayPal 3.6.1 s kompletní českou lokalizaci si můžete stáhnout zde (včetně návodu pro instalaci a konfiguraci):

http://wiki.prestacs.cz/index.php?title=PayPal

Edited by PrestaCS.cz (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ale to jo, to funguje, ale nefunguje pokud vyberu měnu zákazníka nebo výchozí měnu obchodu - pak se PayPal vůbec nezobrazí při objednávce ve výběru způsobu platby....

Funguje pokud vyberu pouze jednu měnu a to je špatně...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak jsem prestu upgradovala na 1.5.6.1, nainstalovala nejnovější modul Paypal 3.6.3, bez úspěchu. Zkusila jsem ještě nainstalovat upravený modul 3.6.1 - viz výše - ale vše bez úspěchu, výsledek stále stejný - mohu vybrat 1 měnu, pak funguje. Jakmile vyberu měnu zákazníka nebo měnu obchodu, tak se nezobrazí ve výběru platby při objednávce. 

Má ještě někdo nějaký nápad? Vám to vše funguje??? :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Modul PayPal Europe 3.7.0 má stejný problém. Pokud je v nastavení plateb u omezení zemí zvolena měna zákazníka, tak funguje pouze Express checkout, ale jako možnost platby se v pátem kroku objednávky platba PayPal neukazuje. Pokud je v omezení měny nastavena konkrétní měna, tak to funguje. Zvláštní také je, že narozdíl od ostatních platebních modulů, nelze v omezení měn zvolit více měn, je tam pouze přepínač, nikoli zaškrtávací políčko. TAk nevím, jestli to je úmysl autorů a nebo chyba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...