Jump to content

Adminovi nepřijde mail o provedené objednávce


Barbar

Recommended Posts

Ahoj, dobrý den.

Prosím o radu, či pomoc. Nainstaloval jsem PrestaShop 1.5.6.0 nasázel nějaké zboží a zkusil provést objednávku. Kupujícímu dorazí mail o registraci a i o provedené objednávce, ale mě jako majiteli shopu nedorazí mail s oznámením o nové objednávce.

Neřešil někdo z vás již tento problém? Mohl by mi prosím někdo poradit či pomoct? 

Předem děkuji za případné nápady.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, dobrý den.

Prosím o radu, či pomoc. Nainstaloval jsem PrestaShop 1.5.6.0 nasázel nějaké zboží a zkusil provést objednávku. Kupujícímu dorazí mail o registraci a i o provedené objednávce, ale mě jako majiteli shopu nedorazí mail s oznámením o nové objednávce.

Neřešil někdo z vás již tento problém? Mohl by mi prosím někdo poradit či pomoct? 

Předem děkuji za případné nápady.

 

Jednak je nutné to nastavit v modulu Oznámení emailem(v orig. Maileralerts), pokud máte, zkontrolujte si ve složce tohoto modulu, zda tam opravdu máte v české šablony emailů, velmi pravděpodobně tam nebudou(měl sem taky tento problém) a zdá se, že PS místo, aby použil původní, anglické, raději nepošle nic... Takže pokud ve složce modulu v Mails nebudou, musíte si stáhnout český překlad, rozbalit ho a odkud si vytáhnout ty české maily pro Maileralerts(případně vzít anglické a přeložit ručně, moc textu tam není), potom to bude fungovat.

Link to comment
Share on other sites

Mailalerts. To je první věc.

 

Ještě bych zkusil otestovat jestli dorazí email ze shopu na tvojí adresu. Někdy spadne do spamu už na cestě přes poštovní servery. Záleží to na hostingu a taky doméně. Třeba gmail.com někdy může zlobit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...