Jump to content

Nejde mi zapnut eshop z udrzby webservice..po aktualizacii


kalabala

Recommended Posts

Robila som aktualizaciu cez 1 click...z 1.5.4.1 na 1.5.6.1 a vsetko prebehlo ok no neda sa mi zobrazit e-shop...tak som to vratila na povodnu verziu a stale mi aj ked zadavam vypnut udrzbu mi ho nezapne a neukaze prosim poradte co mam urobit dakujem.


 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ano podarilo, na zakladnej stranke admin home mi svietila cervena hlaska ktoru ked som klikla tak ma presmerovalo rovno na nastavenie pre zapnutie e-shopu. :-) ale aj tak som sa vratila spat...na povodnu v1541 kedze v1561 treba nanovo prekladat a nemala som na to priestor ...nase sk preklady su mizerne.. ja som presta zaciatocnik..teraz napriklad idem nahrat prestu zo zalohy prvy krat na novu domenu cize expory db na novu db...ktoru idem naimportovat...tak som zvedava ako sa mi podari...este som to nerobila.

Link to comment
Share on other sites

Šablony ti odporúčam v tvojom jazyku co myslim ze nie je problem a kodera nepotrebujes zvladnes vsetko sama.

Len odporucam robit zalohy db.

V Ceskom prostredi je dostupny jazyk takmer vsetko myslim jazyk. Na Slovensku sa spoplatni vsetko aj to co je inde gratis..tak to bohuzial je.

Sablonu si stiahni alebo kup uz v Cestine...alebo aj v inom jazyku a natiahni si do nej cestinu ostatne preklady si doladis, 

ja som si sablonu urobila http://presta-theme-maker.com/ je to za poplatok cca 15 euro za jeden mesiac a mozes si ich urobit aj 100 robi, ma tam aj predlohy uz vytvorene sablony, je tam SK podpora na co prisla pri objednavke :-) ci dokonca to maju slovaci je to jednoduche velmi a urobis si temu aku chces...

jazyk si stiahnes podla verzie priamo z prestasop.com cestina byva na 100% prelozena co sk len snivame...

Pekny den!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...