Jump to content

[çözüldü] Alıcı Öder kargo seçeneği

burakco

Recommended Posts

ürün bazlı bu sistem yapılamaz mantık kurallarına aykırı çünkü bir sepette hem kargo ücretli hem kargo ücretsiz ürün olduğunda çakışma olacaktır. Ama mevcut kargo sisteminde 100TL üzeri ücretsiz kargo mantığı vardı belki işinizi görebilir.

"alıcı öder" adında bir kargo firması açtım ve ağırlık değerleri için 0 lira girdim. ürün kargo bilgisinde de sadece bu kargoyu aktif ettim.

birde "ücretsiz kargo" şeklinde bir firma oluşturdum. bunuda istediğim ürünlerde aktif ettim.

eğer müşteri iki çeşit üründen alacak bile olsa zaten sipariş onay sayfasında 2 kargo birlikte çıkıyor. hangi ürünün hangi şekilde gönderileceği yazıyor ayrı ayrı. bu şekilde bir sorun olmadı yani.

teşekkürler ilgin için.

• Like 1

"alıcı öder" adında bir kargo firması açtım ve ağırlık değerleri için 0 lira girdim. ürün kargo bilgisinde de sadece bu kargoyu aktif ettim.

birde "ücretsiz kargo" şeklinde bir firma oluşturdum. bunuda istediğim ürünlerde aktif ettim.

eğer müşteri iki çeşit üründen alacak bile olsa zaten sipariş onay sayfasında 2 kargo birlikte çıkıyor. hangi ürünün hangi şekilde gönderileceği yazıyor ayrı ayrı. bu şekilde bir sorun olmadı yani.

teşekkürler ilgin için.

Rica ederim yardımcı olabildiysek ne mutlu.