Jump to content

VYRIESENE Problem s jednou kategoriou ktora ma najviac poloziek (po kliknuti na zobrazeny produkt neprejde do detailu produktu)


sado.s7s

Recommended Posts

Zdravim vas
Problem s jednou kategoriou ktora ma najviac poloziek (po kliknuti na zobrazeny produkt neprejde do detailu produktu)
www.eshop.dvdlipa.sk
po kliknuti na "LACNÉ DVD V KARTÓNE" sa zobrazia produkty ktore su samozrejme aj v inych zanroch ale tam s nimi problem nieje... no ked chcem prejst na detail napriklad na "Tip a Tap 1(Tip en Tap)" vyhodi mi chybu serveru , no napriek tomu ze ked ten link skopirujem a vlozim ho do novej strany prehliadaca tak nema problem, cize produkt je v poriadku ...

vedeli by ste mi niekto poradit ? .... respektive kolko presta zvlada produktov v jednej kategorii

vopred dakujem za vas cas

Link to comment
Share on other sites

Jaká verze Presty?
Máš nějaké moduly, které ovlivňují podorobnosti o produktu? Zkus je povypínat a jestli to poté půjde, je chyba někde v modulu - pravděpodobně je špatně napsaný a dojde tam k nějakému výpočtu, který svojí délkou překročí limit výpočtu tvého serveru a ukončí se... Taky se dívám, že nemáš "přátelské" URL zapnuté... to schválně?

Link to comment
Share on other sites

presta 1.1.0.5 / no pred tromi dnami to fungovalo v poriadku vsetko ... tak skusim povypinat tie moduly .. to som jedine este neskusil .. co sa tyka tych pratelskych url tak byvaly server co som mal mi nepodporoval htaccess , a kedze uz mam nahadzane produkty a teraz keby to povolim tak su tie links nefunkcne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...