Jump to content

Çoklu Mağazada, mağaza grup listesi için modül?

kemtercool

Recommended Posts

Merhaba. Ana sayfada, kategorileri listeler gibi, mağazaları listelemek istiyorum. Bunun için bir modül varmı acaba?

Örneğin.

Mağazalar
Oyuncak Mağazaları
Aksesuar Mağazaları
Parfüm Mağazaları..... gibi

Mesela Oyuncak Mağazalarına tıkladıktan sonra, mağazalar listelensin...

Edited by kemtercool (see edit history)

http://www.prestashop.com/forums/topic/279265-module-multistore-linker-must-have-multistore-feature/?hl=%2Bmulti+%2Bstore+%2Blist

Bir modül buldum. Lakin bu tam istediğim gibi değil. BUNDA SADECE MAĞAZALAR LİSTELENMİŞ. BİR DE MAĞAZALARIN AİT OLDUĞU GRUPLAR DA OLSA ÇOK MANTIKLI OLACAK.

Grupları oluşturdum ve mağaza da. Ancak bu mağaza ve grupları ana sayfada göstermek istiyorum.
 Ürünlerin kategorileri block unun olduğu gibi. Ürünlerin listelenmesi gibi, mağazalar listelensin istiyorum. Örneğin bir tane var ama bu da ücretli. Link şudur.
http://www.prestashop.com/forums/topic/279265-module-multistore-linker-must-have-multistore-feature/?hl=%2Bmulti+%2Bstore+%2Blist

• 3 years later...

konu hortlicak biraz ama yazıyım içimde kalmasın 

İnsanlar orda bir emek verip yazılım yapmışlar. İşinize de yarayacaksa 30€ çok bir meblağ değil bence. Artı bu denli kapsamlı bir iş yapan bir uygulama ücretsiz olamazda zaten ama umarım aradığınızı bulursunuz.

bu sözün bencebiraz yanlış adam ücretsizi varmı diye sormu ücretsiz ver dememişki, illa herşey para değil öncelik olarak bu ikinci olarak öneride bulunulacaksa tabikide öncelik olarak insanlar ücretsiz olanına bakar sen herşeye para veripmi alıyosun :) neyse emek verilebilir bizde biçok şeye emek veriyoruz ama çoğu kez ücretsiz yayınlıyoruz 30 euro yüksekte olmayabilir ama o an ücretsizini bulsa onun daha fazla işini görücektir belki herkez ticaretini yapmıyor kardeşim kimi bilgisiyle kimi parasıyla bu işlerde :) selametle