Jump to content

Problem z wyświetlaniem produktów


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Kupiłem sklep internetowy na allegro i teraz bardzo żałuję,mnóstwo niedoróbek i chyba strata pieniędzy.Nie tego się spodziewałem mimo pozytywnego wrażenia, które uzyskałem na poczatku współpracy. Do tej pory staram się sam wszystko pozmieniać(nie jestem profesjonalistą), niestety osoba odpowiedzialna za całość po dostaniu drugiej części zaliczki nie odzywa się w żaden sposób ( ma mnie w głebokim poważaniu ) a podobno miałem dostać instrukcję obsługi do presty, jednak jej już nigdy nie zobaczę tak podejrzewam.


sklep to: op-tank.com
korzystam ze skórki leo-theme

Problem wygląda następująco:

Strona działa bez zarzutu, jednak w losowych godzinach w ciągu dnia nagle przestają się wyświetlać produkty na stronie głownej i w zakladce Accounts. Raz się ladują a raz nie. Dodam że produkty są powiązane z tą kategorią. W zakładce Accounts wyskakuje tylko:Account / There are 2 products. A nie ma zdjęć i opisów. W załączniku zamieściłem 2 przykładowe zrzuty. Gdzie powinienem szukać problemu, co jest odpowiedzialne za taki anomalia? Wina serwera?A może cos z Prestą? Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc,wskazówki i porady. Zostałem sam z problemem.

Pozdrawiam

post-726037-0-66841200-1384427823_thumb.jpg

post-726037-0-57983700-1384427835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jeżeli problemy pojawiaja się tylko od czasu do czasu to problem ewidentnie leży po stronie hostingu, stawiam na to, że serwer jest mało wydajny i w godzinach szczytu po prostu siada. przynajmniej tak to wygląda.

 

jak masz dostep, zerknij w php error log.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak od czasu do czasu, czyli wychodzi na to że serwer jest mało wydajny?Kolejny powód by twierdzić że stronę robił jakiś amator. Serwer jest w ionic. Proszę wybaczyć jestem nowy w tym środowisku, aby odnaleźć "php error log" muszę zalogować się do php-admin tak? Niestety dostep do niego mam zablokowany,  poprzedni szpec ustawił jakieś hasło i mi nie podał.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

jeżeli konto hostingowe jest Twoje, napisz do hostingu to otrzymasz wszelakie dane dostępowe. Jeszcze wracając do tematu związanego z hostem: najczęściej chwilowe "zamuły" związane są z dużym ruchem na serwerach, np. w godzinach szczytu. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć, ale na to wygląda.

 

php error log to plik który zawiera logi, raczej w phpmyadmin go nie odnajdziesz.

sprawdź główny katalog na Twoim koncie FTP (i subkatalogi w stylu /tmp/ czy /bin/)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...