Jump to content

Recommended Posts

Merhaba, 

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Uzun zamandır gelmediğim için buralar bayağı bir değişmiş Ama bir o kadarda güzel olmuş. SAFA ve BeraRamazan nickli üyelerden benim ile ilgili bilgiyi alabilirsiniz. 

Ben 2008 Ağustos ayında ilk olarak prestashop sistemi ile tanışıp öncesinde de oscommerce sistemine destek verdikten sonra dediğim gibi 2008 Ağustos ayında Prestashop u tanıyarak Türkiye de kullanımı için çalışmalar ve destek platformu oluşturdum. Tabi joomla ve forum sistemlerinin sürekli açıklarının çıkmasından dolayı bayağı geri kalmıştık ama şu an netice itibariyle sitemiz ve forumumuz aktiftir. 

Daha detaylı bilgi ve istanbulda görüşmek isteyen profesyonel ve kurumsal anlamda eticaret sistemleri ve entegre/otomasyon sistemi kurdurmak isteyen veya prestashop ile ilgili ek uygulama geliştirtmek isteyen olursa www.presta-tr.com adresindeki iletişim bilgileri ve form vasıtasıyla bana ulaşabilirler.

Bu konuyu açma sebebim daha önce bana ulaşıp Güncelleme hizmeti sunduğum müşterilerimde hazırladığım sistemi siz değerli kullanıcılarında faydalanmasını sağlamaktır.

Burda nasıl bir iş yapılacak derseniz: PrestaShop eski sürüm sitenizin bir kopyasını kullanarak istenilen 1.5.x bir sürüme geçişi sağlanıyor. Tabi bu burda yazdığım gibi hızlı ve kolay olmayabiliyor. Çok eski sürümlerden de işlemler yapabilmek için (PS 1.1 veya 1.2) veritabanı işlemleri yapılıyor. 

Resimlerle ilgili hatalar gideriliyor. SEO uyumu için çözümler getiriliyor ve saire ve saire.

Elimden geldiğinde ücretsiz olarakta bu ve kendi forumumdan destek olmaya çalışıyorum lakin belli bir durumu geçen işler ne anlatılabilir bir hal alıyor nede anlatılarak işin içinden çıkılması mümkün olabilir. O yüzden bu ve bunun gibi diğer kapsamlı işlerde çözüm ortağınız olmaya talibiz.

Tüm çözümlerim için ayrı ayrı konu açarak forumu karıştırmakta istemem. Tüm ihtiyaçlarınız için görüşebilir yapılabileceklerle ilgili bilgi verebilirim.

Güncelleme; diğer yazılım ve ihtiyaçlarınız için www.presta-tr.com adresinden iletişim bilgilerime erişebilir veya PM ile de bana ulaşabilirsiniz.

0004-01_things_php_developer_thumbnail.j

• Like 2