Jump to content

Mennyiség mező kategória nézetben

prestanativ
 Share

Recommended Posts

Üdv,

olyan megoldást keresek amivel a kategória nézetben a kosár gomb mellett lenne egy mennyiségi mező.

Prestashop még nincs telepítve, ha esetleg verzió függő még bármelyik megoldható :) Ill. alapsablon tökéletesen megfelel..

Üdv,

kipróbáltam mindet de a mostani 1.5.6.0  verzióval ha rákattintok a kategória nevére akkor csak egy üres oldal jön be nem tölt be semmit.. :(

Egyiknél sem látok verzió számot megadva melyiken működne. Mintha úgy vettem volna észre hogy a fejlesztésekkel együtt a sablonokat is másképpen írják meg.. jól gondolom?

És a következő megoldást ki lehet deríteni melyikhez lenne működőképes?

A post megírása nyáron történt, ebből következtetve 1.4.11 stable vagy előtte bármelyik lehet :)

http://mypresta.eu/en/art/developer/prestashop-quantity-field-on-product-list.html

"egy üres oldal jön be nem tölt be semmit.."

Azért nem tölt be mert hibára fut. Ha látni akarod hogy mi a hiba akkor kapcsold be a developer módot és debuggolhatsz tovább.

E nélkül nem fogsz tudni semmit sem fejleszteni/megváltoztatni a motorban (ha csak nem sikerül elsőre persze).

Nyisd meg a /config/defines.inc.php-t, majd az elején lévő

define('_PS_MODE_DEV_', false);

sort változtasd true-ra:

define('_PS_MODE_DEV_', true);

Ezt kapcsold be és így állj neki.

A cikk 2013 Júliusi, ekkor már bőven kint voltak az 1.5.x-es motorok. Még nem néztem meg a kódot csak a dátumot, ebből következtettem.

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 1

Üdv, nem akar összejönni ez a mennyiségi mező.. Ha esetleg időd engedi és tudnál erre egy működő megoldást ajánlani 1.5.6.0-ra  (alap sablonnal) azt megköszönném, és akár ezen a telefonalkatrészes oldalon keresztül meg is hálálnám :)

Köszönöm.

Nekem most jön két nap termékfeltöltés (kb. 800 termék), aztán újraindul az oldal.. A szolgáltatónál most váltottunk ssd-re így minden adott egy kis frissítéshez :)

A webáruház elérhetősége: www.telefonszervizes.hu

Megcsináltam localhoston, Nekem tökéletesen működik (bár kellett hegeszteni rajta).

Mellékelem azt a két fájlt, amit ha lecserélsz máris működni fog kategórianézetben.

Az egyik fájl az "ajax-cart.js" javascript, ennek a helye:

/modules/blockcart/,

a másik pedig a kategória nézet témafájlja:

/themes/default/ .

Készíts mentést a két fájlról mielőtt lecseréled arra amit mellékeltem.

Várom a visszajelzést :)

presta.zip

Edited by pattila01 (see edit history)
  • Like 3

• 11 months later...