Jump to content

Termék csomag típus


prestanativ

Recommended Posts

Üdv,

 

1.5.6.0 Prestashopban szeretném "A" termékemhez a szintén az áruházban kapható "B" terméket ajándékba adni. Ezt úgy akartam megoldani hogy mindkét terméket létrehoztam, majd az A terméknél átállítottam az "A" típusát csomagra, hozzáadtam a "B" terméket. Viszont nem jelenik meg. (Nem kombinációt adtam hozzá..)

 

Valakinek valami ötlet? Előre is köszönöm!

 

Karesz

Link to comment
Share on other sites

Szia Karesz,

 

pedig így ennek működnie kell. Nézd meg, biztos valami egyszerű oknál fogva nem jelenik meg ami lehet hogy elkerülte a figyelmedet. A termék esetleg nem aktív, vagy nincs benne az adott kategóriában stb..

 

Vagy lehet hogy Én értem félre. Mit jelent az hogy nem jelenik meg? Az "A" termék megjelenik csak nem látszik hogy csomagról lévén szó van benne más is? Vagy hogy nem jelenik meg?

Link to comment
Share on other sites

Nem jól fogalmaztam :)

 

A termék adatlapján megjelenik hogy csomag és a tartalma. Viszont amikor kosárba teszem első alkalommal megjelent mindkét termék neve.. Azóta viszont nem, hiába másik termékhez másik terméket adok hozzá, mostmár ott sem jelenik meg felül a kosár tartalmába az A és B termék csak az A.

Remélem nem bonyolítom túl.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.... csináltam három teszt terméket és kipróbáltam.

Van egy "teszt", van egy "teszt csomag2" és egy "teszt csomag3"

 

A sima "teszt" maga a csomag. Tartalmazza a "teszt csomag2"-t és a "teszt csomag3"-at ami ugye sima termékek.

 

http://tablabolt.eu/index.php?id_product=27&controller=product

 

Ki is írja termék oldalon mint ahogyan azt látni is. És azt kell mondjam hogy ez így jól is van.

 

Tehát: van egy ajándékkosár nevezetű terméked. Erről van egy fotód.

Benne van három ceruza, két radír meg miegymás.

Ez a képen fel is van tüntetve ugye. Valamint alul is, hogy ez a csomag tartalmaz három ceruzát, két radírt és még sok egyebet.

 

Ezt így ahogy van be lehet tenni kosárba és meg lehet rendelni. Ennek van egy egyedi ára amit Te meghatározol, előre kiszámolsz, ez lesz az ajándékkosár ára.

 

Ebből kiindulván nem kell hogy megjelenjen csak az ajándékkosár a kosárban tétel szerint. A ceruzáknak és radíroknak nem kell külön szerepelniük.

 

Kérlek írd le a véleményed mert lehet én látom rosszul. 

+ van egy ügyfelem aki használta ezt a funkciót de lemondott később róla mert azt mondta: gyerekcipőben jár ez még a prestánál, ami nem vitás. Mi lenne pontosan az igényed?

 

köszi a választ előre is;

Attila

Edited by pattila01 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Hello, a kolléga (ketten ügyködünk az oldalon) holnapra ígért egy választ Neked, amit most tudok mondani, hogy úgy szerettük volna, (ami egy alkalommal  sikerült), hogy amikor a kosár gombra kattintasz akkor a kosárba tett termékek között tételesen ott legyen a csomag összes terméke. Ha A ajándéka a B termék akkor a kosárban:
1x A 
1x B 
De hamarosan részletesen leírjuk mire gondoltunk.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...