Jump to content

Termékek átvitele másik prestashopba export/import


DroidXX

Recommended Posts

Sziasztok! 

 

Egyszerű megoldást keresek a termékek átvitelére a shoppok között, de sajnos a prestashop nem tartalmaz export funkciót (érthetetlen módon)  Persze az is lehet, hogy rossz helyen kerestem. Ha valaki tud megoldást, esetleg egy jó leírást (angol is jó), akkor kérem, ossza meg velem.

 

Előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Bocsánat, ezt mindig elfelejtem: 1.5.4.1

 

Közben olvasgattam a fórumot és lehet, hogy jobban járnék a multistore megoldással.Ha jól értem, akkor azzal lehetséges volna 1 raktárkészlet alkalmazása egy másik domainen lévő shopban?

Beállítható ez egy élő shopnál úgy, hogy nem veszélyezteti az eredeti működését?

Edited by fishBNS (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Több lehetőséged is van.

Általános eljárás hogy export modullal szeded ki ami neked kell (prestashop export module, moussiq stb.).
1.5.x-ben már adódik lehetőség lekérdező sql parancs futtatására is, ez a link elég jól bemutatja hogyan kell használni:

http://nemops.com/prestashop-export-products/

Véleményem szerint ez a legjobb megoldás, ha konyítasz egy ici-picit az sql-hez. Ha nem akarsz admin felülettel bajlódni akkor természetesen phpmyadmin-ban is lefuttathatod, majd az eredményt exportálod excelbe, csv-be, sql-be, amibe akarod.

 

Utolsó lehetőségként használhatsz asztali alkalmazásokat exportra, például: prestashop store manager

csak kicsit drága, de van próbaverziója. Egyszeri export alkalomra tökéletes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

"Utolsó lehetőségként használhatsz asztali alkalmazásokat exportra, például: prestashop store manager

csak kicsit drága, de van próbaverziója. Egyszeri export alkalomra tökéletes."

 

A demo verzió sajnos csak 5 rekordot enged importálni/exportálni :(

Link to comment
Share on other sites

200 zöldhasú a standard verza, ami max 2000 terméket kezel, amúgy 350...

 

Tudnál esetleg verziószámot mondani, hogy melyik volt az időlimites? Megpróbálnám előkotorni a netről valahogy :)

 

Egyébként ahogy nézegettem, ez a modul szerintem minden problémámra megoldást jelentene, kár hogy nem engedhetem meg magamnak...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...